Gume i felge

Gume i felge

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zanima me jeli presiroka felga 8x16 za gume 205/55 R16 kako bi to izgedalo i odrazilo se u voznji. Auto je Focus 01.god.
 
Član
ja bi radije isao na 215 50 16 tad bi ti bilo oke... kod mene je 205 40 17 na 8x17 felgi preuska...
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
ja bi radije isao na 215 50 16 tad bi ti bilo oke... kod mene je 205 40 17 na 8x17 felgi preuska...

Toga se i ja bojim da ce mi biti preuska guma za ovu sirinu felge...neznam sta da radim.
 
Član
meni je veca furka kad je uza guma od felge, onda bas mocnije izgleda...a inace to ide na one German Style...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
meni je veca furka kad je uza guma od felge, onda bas mocnije izgleda...a inace to ide na one German Style...

Ne zbori momak puno, al su mu ovakve zlatne :D
Meni se ne moze mjeriti izgledom kada je guma blago uza od felge, kako je samo meni stojalo 215/40 na 9J Borbetki, ajj mama :D
 
Član
Hvala vam na odgovorima. I meni je ljepse kad je guma blago uza od felge nadam se da nece puno ispasti felga ako odlucim kupiti gume sirine 205 jer je velika razlika u cijeni 205 i 215. Vidjecemo do proljeca sta cu jos da skontam kad se bude nabavljala nova obuca za autic...
 
Član
druze zajebaces se posteno vjeruj kazem ti iz iskustva jer sam se ja zajebao.... dzaba ces sjebat nove felge pusti se ovih prica gore oni ne voze na novim felgama pa kad ih zagrebu 100 km farbanje sve 4 a ja sam pojeo govno sa 205 na 8j... i 215 je malo bez 225 nemoj razmisljat...
 
Član
Hehe...to su mi onda preskupe gume 225-ice...al jebiga skontat cu nesto...ako nista traziti uzu felgu. A bas sam mislio kako bi bilo dobro da mi malo gume i felge izlete vani...
 
Član
ja na astri imam 205 50 r16 ,izgleda perfektno nikakva struganja,felge pravo dolaze do izrazaja ..
 
Član
6.5 jota mogu 195 ....
7.0 jota 205-215
a za te 8 hmmm, bar 225 sirina ili su rubovi gotovi u rekordno kratkom roku.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top