Gumball3000 -2007g.

Gumball3000 -2007g.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo malo i slika sa Gumball3000 ove godine,neznam da li ste svi upoznati sa ovim.To je reli za bogatase.hehe.:icon_cry:i ove godine su prolazili kroz nasu BiH.tako da ste mogli videti najbrze i najluksuznije automobile na BH cestama.pa ko je pratio mogao se cak i slikati sa i sa poznatim glumcima,pevacima,sportistima i milionerima( Alvin ‘Xzibit’ Joiner, Jason Kay (Jamiroquai),Maximillion Cooper, Hayden Christensen,Anthony ‘Tony’ Hawk,Brandon ‘Bam’ Margera).sledece 2008 godine nece prolaziti kroz Evropu zbo tragicnog slucaja koji se desio u Makedoniji(poginulo 2),vec samo kroz Ameriku i Aziju.i na kraju ako hoce neko od vas da ucestvuje samo treba da uplati € 90.000 i to je to.:D
 
Član
evo i jos slika,a ima i flimica,ja sam veliki "fan" gumball300 pa eto pratim sve trke od 2002 godine i imam sve filmove,pa jos malo para i da ucestvujem(Daj Boze!!!!)

http://www.youtube.com/watch?v=qDXIRMwj7dk
 
Član
Meni nije jasno zasto moraju bogati idioti sto je auto skuplje to da ga vise unakaze nekim debilana bojom ili ovim naljepnicama i sranjima...nije vrag da im trebaju sponzori i ta cuda :S
 
Početnik
bolje sredjen ovaj fiatic (fico) od pola ovih gore..djaba ti pare ako ne zna sta ce sa njima..
 

Eko

Član
ove godine prolazili kroz moj grad ... i vidio sam vecinu auta ... mislio sam da sanjam , pa sam na internetu skontao o cemu se radi :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top