Guljenje boje :(

Guljenje boje :(

Član
Eh ovako, imam na prednjoj karambolci na tri mjesta ogulila se boja, sad da li je potrebno farbati cijelu karambolku ili mogu samo ovi dijelovi, i da li je moguce sprejem odraditi :icon_question:

sdc13461.jpg
 
Početnik
drina jedina je napisao(la):
Eh ovako, imam na prednjoj karambolci na tri mjesta ogulila se boja, sad da li je potrebno farbati cijelu karambolku ili mogu samo ovi dijelovi, i da li je moguce sprejem odraditi :icon_question:

[i

naravno da je moguce sprejem ali nece licit ninasta,poslusaj me odradi citavu karambolku kod lakirera to ti je najbolja opcija ;)

ps:i dajte ba ljudi izbacite ovog stiga vise ubi me u pojam nemogu normalno pregledat ni postat od njega :D
 
Član
OK,hvala, znas li mozda koliko bi me izaslo to da odradi, mozes ovdje napisati cijenu, ili na pp kako ti je lakse ;)
 
Početnik
drina jedina je napisao(la):
OK,hvala, znas li mozda koliko bi me izaslo to da odradi, mozes ovdje napisati cijenu, ili na pp kako ti je lakse ;)

mene je na pasatu ispalo 170km jer imao sam par packica na njemu ali covjek je uradio nemoguce je naci razliku cak sam vozio drugom majstoru da vidi mozel sta nac ali nije mogao ni on primjetiti razliku boje a i uradjeno je perfect,nezalim ni marke,znaci zavisi ti od lakirera do lakirera cijene varijaju od nekih 100km do 200 ;)
 
Član
Ma samo dobrm lakieru i da ti zavrsi kako treba. Mislim mozes i sam ako imalo znas ali ako ces raditi onda nemoj sprejom.

ps:i dajte ba ljudi izbacite ovog stiga vise ubi me u pojam nemogu normalno pregledat ni postat od njega Icon_mrgreen

Pa ljudi od ovog Stiga (google oglasa) pare zaradjuju, moraju i oni nesta zaraditi ;)
 
Član
a druze to ti je kada neko farba direktno na plastiku dobar plastik primer i nece ti se to vise desavati nikada . ako nisi s kesom da placas majstora , ofarbaj sam sebi nađ diy farbanje plastike i priprema podloge , lagano sam sebi odradis odes natoce ti plastik primer i boju u sprejeve i to je to malo umjeca i trebalo bi da lici na nesto
 
Član
Planirao sam samo malo sanirati to, vidjecu da tako uradim za pocetak, pa se nadam da ce na ljeto biti nekog posla da se sta zaradi pa da se uradi finoo kod lakirera ;)
 
Super Moderator
sanirati ne mozes jer ce biti sareno... mislim ''ne mozes''... mozes ali nije to to
ne znam koje je auto u pitanju ali stotinjak KM ti to kosta otprilike
 
Član
ne moras raditi karambolku citavu,mozes taj dio gdje ti je ispucalo,al' bezveze ti je samo dio raditi..
oslajfa ti taj dio,plastik primer,filer zaje*ancije,lakira,i na kraju ispolira da se ne vidi prelaz,al' to ti je maltene u 20 KM razlike izmedju dijela i citave karambolke..
ako hoces privremeno,nadjes kakvu naljepnicu,ljepnes i vozi misko
 
Član
Čuj 100KM za karambolku. Moj stari za haubu golfa 3 toliko platio. Nema toliko povrsine na karambolci.
 
Top