gubi vodu

gubi vodu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pregledaj samo spojeve gdje su prikljucili vodu za isparivac, plinsku instalaciju.
Imao sam isti problem nekad, dundjeri koji su radili plin polomili racvu na bloku motora,
jedva sam uspio naci gdje curi.
 
eh ovako problem rijesen :):):):)
znaci kad su plin prikljucivali one racve gdje su vodu negdje vodili nisu bile stegnute i ispod selni bacao vodu i rijesim to ajd ok
ali kad upalim grijanje zamagle mi stakla odmah ?????? i dole ruku zavucem ispod konzole kad ima se sta vidjeti otisao onaj mali hladnjak ili kiler mislim da se tako zove i sve mi mokri tapacirunzi pod nogama jbg on otisao i naspem neki prah za hladnjake cisto bezveze kad poce grijanje da radi normalno znaci ne magle vise stakla i trebalo bi da je onaj prah to zacepio al nezz jos pogledao sam maloprije vodu fali al malo iz posude ali mozda jedna casa ili 2 max. moguce da je to izgubio vode dok sam gledao gdje curi pa da je izaslo ugl jos sutra cu vidjeti al mislim da je onaj prah sto sam nasuo to zacepio jbg po nekoj logici kad je otisao i pustao vodu maglila su stakla eh sad ne magle trebalo bi da je sad ok bar se nadam
eto toliko hvala na savjetima i prijedlozima ;);)
 
Član
Nista prah, 20 markica na otpad kupis drugi i zamjenis taj unutra a te tamo spojeve pregledaj jos jednom.
 
Član
Schumacher je napisao(la):
eh raja ovako imam ogroman problem
prije 3 dana sam ugradio plin i i sve je bilo ok i ja danas slucajno haubu dignem kad nema ni kapi vode u onoj posudi i ajd naspem jedno 2 litra i dodjem kuci odstoji auto jedno 2 h i ja pod haubu opet i dospem jedno pola litra i ajd vozio znaci normalno na plinu i na benzinu pola pola i presao jedno max 7 kilometara i ja sad u garazu kad fali i dospem opet jedno 1 litar eh sad jel to sto je na plinu pa trosi vise vode ili to nema nikakve veze ili mi je otisla glava motora ili je nesto lijevo a gledao sam crijeva nije nigdje suplje ne gubi vodu nista a znbaci nema permanta cista je voda sad do ceg moze biti jer fkt ne kontam sve bilo ok prije ugradnje plina i poslije ugradnje trosi bruku vode ako ko zna sta bi moglo biti i do cega nek pomaze pls
ps u pitanju je golf 2 1.8 gt 90 ks karburator ako sta znaci ovo :)
Isti problem, isti auto, doduse sluzbeni! Meni je bio problem na onom rasprsivacu od plina, otisao dihtung, a ne vidi se sto ti kazes da pusta vodu! Momak mi zamijenio za 15 minuta i sve ok! To mi se u maju desilo i do sad koliko znam kolege sa posla nisu imale problema! Mislim da ti je to do plina!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top