GTI

GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
Pogledat cemo onda Fiesta ako si zainteresovan, ovih dana bi mogle pogledati.
 
a koja je cijena 8v,jel ista,ili...?Evo ja sada citamu oglasima GTI 87g. 2700km!!!
Znaci mene zanima da je motor u hajmo reci "solidnom stanju" i da ne moram svaki cas kod majstora,nego da dam kada ga kupim nekih 500km i malo dotjeram motor sta se moze dotjerati...a posto bi ga najvjerovatnije ponovo farbao onda me zanima da je i limarija SOLIDNA...
 
Član
Joj to po oglasima za te pare mozes naci samo pregazene rage i nista vise. Dobar ocuvan GTI bilo 8v ili 16v ako ga uspijes naci dobrog vrijedi i vise od dizela golfa,znaci oko 5000.
Ja sam trazio dugo vremena i nisam nasao,bio jednom naletio na dobrog PL-a ali tad nisam imao pare i otisao,a na dobrog KR-a jos nisam naisao,a da je na prodaju.
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma nece on to nikad naci, jedino da sta kupi malo ga iscejfi i proda.
 
Član
Probaj tek naci kadetta 2.0 16V u dobrom stanju da vidis kako to izgleda hehehehe ja mislim da je bolje naci skoljku kakvu pa je sloziti kako treba jer ko god da ima golfa GTI ili bilo sta drugo u dobrom stanju tesko da ce ga prodati zato je bolji slozi sebi gti-ija i znas sta imas i sta vozis ( samo opet svaki cejf se placa)
 
Član
boki ako si zainteresovan za 8v ima kod mene pred zgradom cica ga voza extra je golf bijeli i treba mu farbanje al to ti nije problem masina je ko nova ja mislim da nikad nije presla preko 100 km/h cini mi se da trazi za nju 3500 ili 3000 nisam siguran.
 
bio ja u vogosci gledao nekog GTI-a...kaze lik sve je uredu ali mu je motor propuhooo pa ja ubacio 1.3...al "sve je ostalo od GTI-a"...mozes misliti...a gledao sam jos jednog,on je extra 5500km
 
Član
jojo je napisao(la):
boki ako si zainteresovan za 8v ima kod mene pred zgradom cica ga voza extra je golf bijeli i treba mu farbanje al to ti nije problem masina je ko nova ja mislim da nikad nije presla preko 100 km/h cini mi se da trazi za nju 3500 ili 3000 nisam siguran.

Oidji pogledaj ovog:icon_exclaim:
Dogovori se sa JoJo-m da odete kod lika.
 
Član
Nemoj tog nista nevalja, covjek bio na street race-u, sala, reko je cera ako ga neko kupi da ce ga zapaliti.
 
Član
Bilo bi dobro kad bi od tog cike kupio,a taj sto si ga gledao kazes sto kosta 5500 KM to bi moglo valjati...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top