GTI

GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo bas sada razmisljam o nekom G2 GTI i gledam oglase a cijene su otprilike oko 3000,pa posto znam da edo ima GTI-a a i Alen evo da ih nesto pitam da mi pomognu,jer se sigurno razumiju u "njih"...
-koliko kosta GTI G2 koji nije toliko razgazen(mislim na motor),i kojem je limarija u dobrom stanju(posto bih ga ionako farbao,besplatno,kod jednog lika,nesto mi je duzan,da ne gnjavim dalje),eto za dotjerivanje motora bih ulozio oko 300-500km
-koliko se auto kvari...tj moze li se naci neki dobar majstor da odrzava auto...
:D
Eto pa ako se jos necega sjetim pitat cu...
 
Putovanja.ba
Administrator
Nije valjda da hoces sad da ga kupis?
Ako vec hoces prodaj Fiestu i kupi G3 prebaci muziku i da se vozikamo :)
 
Legend
A jesi izbirljiv :)
Mislim da i nemozes naci takav auto, a ako ga i nadjes, ispod 5000 KM nije sigurno.
 
@Daki nisam izbirljiv nego samo necu neki motor kojem je dusa davno izasla na nos...ako razumijes sta ti govorim...
 
Putovanja.ba
Administrator
Neznam da li ti se to isplati, onda od Fieste i styling-a nista.
 
Putovanja.ba
Administrator
Fiesta_Boy je napisao(la):
@Daki nisam izbirljiv nego samo necu neki motor kojem je dusa davno izasla na nos...ako razumijes sta ti govorim...

Pa kako to mislis naci???
 
Član
16-ki ti je cijena otprilike kao i dizelu, zavisno od stanja i godine 3000-5500KM.. Mozes uzeti solidnu za 4500
 
Član
a sto se tice kvarenja motora ne smijem da se hvalim da ga ne ureknem, posljednji put crkao finger 10km.. i prije godinu dana razvodnik paljenja (50km) za ugradnju novog dijela u njemu ..
 
Legend
Ima jedan u Tuzli, malo je zapusten, crveni je 88godiste 16ka KR sa remus kompletnim izduvom od grane, odradjena.
Necu da duljim, nevoza se cesto, onako, kao normalno auto, obicne felge, sve obicno. A ja ga samo posmatram i cekam bolje dane. Jednom mi je zamalo pobjegao, krenuo po kola, i covjek ga prodo, nekom momku, a to sve zato sto sam pricao kakav golf ima. :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top