GTI trokira

GTI trokira

Član
Nije onda nista osteceno. Samo ti pregledaj hoda li igla u protokomjeru kako treba, to im je najcesci problem, ako to dobro radi onda gledaj paljenje
 
Član
Nije onda nista osteceno. Samo ti pregledaj hoda li igla u protokomjeru kako treba, to im je najcesci problem, ako to dobro radi onda gledaj paljenje
OK druze samo mores li mi rec kako da vidim to paljenje.
Sry sto te ovoliko dusim. :( jbg voli budala svasta znat haha Kako ja volim rec bolje pitat i biti budala 5 min vec ne pitat i biti cijeli zivot.
 
Član
Ma nije problem druze, slobodno pitaj. Izvadi svjecice i stavi u kablove, naslonis na masu i zaverglaj, da vidis baca li varnicu kako treba. Samo nemoj drzati rukom da te ne bi udarila struja
 
Član
Radio sam to i sve je ok to mi je prvo palo na pamet.
Fala ti druze puno ako mogu da ti se nekako zahvalim kazi xD Samo nemoj para pitat jer sam student hahahahahah.
Provjerit cu tu kutiju od zraka i vidio sam jos po netu da ima neka gumica na mjeracu mase zraka koja moze pustat zrak ako nevalja mozda je od detonacije nesto sjebalo....
 
Član
Da nisi pomijesao kablove??
Raspored paljenja ti je 1-3-4-2
Ma nema na cemu druze, tu smo da jedni drugima pomognemo
Koliko znam nema gumice koja ce praviti problem. Imao sam taj motor u trojki i izbacio ga
 
Član
Nisam pomisao kablove a i nemogu jer nemogu zajebat zbog duzine kablova.
Ako mozes mores li mi jos navest par problema/rijesenja sta bi mogla biti.
 
Član
Pogledaj u kakvom su stanju razvodna kapa i ruka, ili ako si mijenjao zupcasti mozda nisi dobro postavio novi
 
Član
nisam dirao zupcasti nije mi ni u pameti da ga diram hahah to ide pravom majstoru xD
Razvodnu kapu sam cistijo i sve je ok.
 
Top