Gti Recaro Polo, Golf mk2 Sjedišta

Gti Recaro Polo, Golf mk2 Sjedišta

Član
Prodajem sjedišta iz Pola 62n, Recaro Gti imaju grijače i vozačevo se može podešavati po visini, u odličnom stanju, kupio sebi ali nije to što sam htjeo.

dsc0005rqn.jpg


dsc0004wz.jpg


dsc0003lbf.jpg


dsc0002jri.jpg


dsc0001ghw.jpg


Cijena 300KM, za prave kupce se možemo dogovoriti, sjedišta se mogu obarati.

Pošto mi trebaju hitno pare do sutra ko se javi dat ću ih za 200KM, poslije sutra stara cijena.
 
Član
180KM, najniža recaro profilisana za polo gti, u odličnom stanju sa grijačima i podešeavanjem visine slabo ćete nači bolja za ove pare.

Sjedišta su ipak iz Seata Ibize Gti od 98 do 02 godine, znači teško ih je nači i u svijetu a kamol kod nas, trebaju mi pare.
 
Član
drug ako su iz gti ibize onda nisu od tog godista. ti mislis na ibiza 6k (proizvodila se od 93-98) to godiste koje si ti naveo je 6k2 (99-02) a za taj model nije uopste bilo GTI varijante ... pa eto da se zna, sjedista su za ibizu mk2 od 93-98 godine, ne za mk2 facelift ko sto je navedeno ;) ... mada to ne znaci da se mozda ne mogu postavit i na face lift , treba probat :D
 
Član
Hoš kupiti brate :D

Evo ti link sa ebay poslat ću ti u private ako ovaj frajer laže lažem i ja i još nekoliko ljudi sa stranih foruma tipa vwvortex su mi rekli tako da je od 98 do 02 godine ibiza.
 
Član
Seat Ibiza 6k (93-98)

Models: Base, E, S, SE, SXE, Sport, GT, GTI and GTI Cupra Sport

Seat Ibiza 6k2 facelift (99-02)

Models: Entry, S, SE, SX, Award, Stella, Signo, Sport (1.8T 20V 156 PS), Cupra and Cupra R

i ko sto sam vec gore reko, 99-02 uopste ne postoji model GTI ... to su sjedista od modela prije facelift-a ;)
 
Član
Sjedišta ipak ne mogu u golfa 2 šine su iste ali su kod ovih sjedišta šire zadnje šine tj ne mogu upasti u golfove šine.

Molio bi admine da promjene u nazivu teme iz golfa 2 u seat ibiza gti, hvala.
 
Član
Eto ppašu u golfa 3 hvala Green Devil.Ja pokušao u golfa 2 ali oni zadnji dio šine širi nego dvicin.

150KM zadnja ja ih platio 220KM ali mi sad ne trebaju nešta radim oko auta.
 
Član
KO danas dođe 80KM nek nosi smeta mi u kući a radim nešta po kući znači HITNO, nemam ih gdje staviti!
 
Top