gti 16v nema vuce na drugom stepenu gasa

gti 16v nema vuce na drugom stepenu gasa

Član
Tu sam ja u Sarajevu, kao sto ti kaze kolega, one idu teze i moraju biti ove, mozda su se tvoje deformisale od grijanja, uglavnom namazes ih uljem u ulete, to ti je najbolje kada je motor topal lakse ide,a ja ti imam ovakven kao na slici samo sto su crne sve!
 
Član
Dejan 16v je napisao(la):
Tu sam ja u Sarajevu, kao sto ti kaze kolega, one idu teze i moraju biti ove, mozda su se tvoje deformisale od grijanja, uglavnom namazes ih uljem u ulete, to ti je najbolje kada je motor topal lakse ide,a ja ti imam ovakven kao na slici samo sto su crne sve!

ajd daj mi broj svoj da se cujemo sutra cu u sarajevo!!
 
Član
danas sam stelovo malo pritisak goriva na dizne zavrno saraf malo i upalio autu i fino nestade goriva pa moram sutra uzet griva pa vidjet hocel bit sta bolje!!!evo da vidite kako mi stoji leptir na k-glavi sad neznam dal je normalno sto stoji malo nize ili bi trebo stajati ravno sa ovim udubljenjem???ja kako sam skonto na staroj glavi sam zavrco i odvrco imbus saraf al klapna se nepomjera samo onaj dio gdje ima onaj valjak!!
 

Prilozi

  • DSC00334.JPG
    DSC00334.JPG
    39,9 KB · Pregleda: 3
  • DSC00336.JPG
    DSC00336.JPG
    35,8 KB · Pregleda: 7
Član
Pazi, tim sarafom ti nepojeras klapnu (ako mislimo na zvjezda saraf za stelovanje k glave), ona stoji kako stoji, a na ovim slikama koliko mogu vidjeti tanjir ne stoji kako treba, on mora da bude u samom centru inace auto varira u leru,popusti taj saraf u sredini i centriraj tanjir!
 
Član
Dejan 16v je napisao(la):
Pazi, tim sarafom ti nepojeras klapnu (ako mislimo na zvjezda saraf za stelovanje k glave), ona stoji kako stoji, a na ovim slikama koliko mogu vidjeti tanjir ne stoji kako treba, on mora da bude u samom centru inace auto varira u leru,popusti taj saraf u sredini i centriraj tanjir!

znam da nepomjeram ona tako stoji oduvjek nisam je nikad diroa i necese nigdje kad je dignem i spustim ima ljep hod mozda bi je trebo jedan mm dva pomjerit a ovo sto leptir duboko stoji predpostavljam da tako i treba jer da netrbea primjetio bi da auto neide kako treba il sta vec a ovo sto neMA vuce vjerovatno mu hvali malo pritiska na diznama p acu sutra to vidjet !!!

dzinn16v je napisao(la):
Bit ce tu havarija...trazi odmah drugu glavu ajnsprica...

cini ti se auto je na njoj islo ko zmaj al eto sad skino da to malo ocistim i pojacam pritisak na dizne jer mi je u zadnji mjesec dana malo oslabio drugi stepen gasa dizne su polose pa cu ih pokusat tako pojacat misilm pritisak goriva!
 
Član
Evo danas sam se opet bacio na poso oko scirocca svog i konacno sam ga sredio auto opet vuce ko blesav nabija brzinu ko i prije cak i mi se cini da je malo i ostriji poogotovo u 2 brzini!!pojaco sam mu pritisak goriva na dizne i stvarno sam se iznenadio retultatom motor mirnije radije nego prije i naravno VUCE hehe jest da ce mozda trosit jednu litricu vise al ko ga sisa bitno da opet mrvi :)!!pa kad se bude moglo naj bolje bi bilo dizne nove uzet i miran al ima jos do toga fore :).
Hvala svim clanovima koji su mi dali koristne savjete momci sila ste :D!!

___________________________
Gsi je zmaj al Gti ga drzi:D
 
Član
Kazem ti ja saraf je cudo, samo ga malo bacnes! Super, drago mi je da si to rjesio, ebiga ne proda ti ja k glavu!hehe
 
Član
Dejan 16v je napisao(la):
Kazem ti ja saraf je cudo, samo ga malo bacnes! Super, drago mi je da si to rjesio, ebiga ne proda ti ja k glavu!hehe

ma nema sta ova nasa auta ko zene malo ih bocnes i odma je sve uredu :cool:!!!jbg nadam se da ces naci musteriju!!
pozz :icon_confused:
 
Top