GTI 16V / KR vs. PL

GTI 16V / KR vs. PL

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lav

Član
e pa lagano se sagnes i ispod usisne imas
br motora i vidis pise jasno prva dva znaka su uvijek oznaka motora.
 
Član
Meni po usisnoj izgleda kao PL, a po svim mojim informacijama KR je isao do kraja 87, mada zamjena masine uvijek postoji.:cool:
 
Član
Iz ove slike bas sam sve vidio :)
Sve sam razumio :)
Igy hajde kad cemo na tacku....:) :) :) :)
Da vidis ubrazanje hahahahahahahaha
 

MyX

Član
Erko je napisao(la):
Meni po usisnoj izgleda kao PL, a po svim mojim informacijama KR je isao do kraja 87, mada zamjena masine uvijek postoji.:cool:

Jeste zamjena masine postoji, ako ne vjerujes onome sto sam rekao, pogledaj motor od igy, procitaj je li KR ili PL i ocitaj godinu proizvodnje sa usisne grane ili sa bloka motora pa ces se uvjeriti da nije prestao sa proizvodnjom 87.

Ja mislim da imaju KR motori sa mehanickim i elektricnim (ajde da tako nazovem) K glavama, moguce je da to sto vi govorite, da je 87 godina znacila prestanak proizvodnje KR motora sa mehanickim K glavama i pocela proizvodnja KR sa el. K glavama, jedino to je moguce. LP
 
Član
Ako je PL u saobraćajnoj moraš imati ispod 100 kw , mada ja mislim da Iggy ima 100-tku :lol:
 
Član
Ama KR je ljudi , sigurno :lol: ... Samo što je kod tebe noviji i malo su ti skuplji dijelovi .... Znam kad sam kupovao diskove , kaže po saobraćajnoj za moj auto 75-80 KM , a za ovaj noviji model oko 120 KM ... Mislim da su to diskovi koji su kasnije korišteni u G60 Golfovima ...
 

IGY

Član
Alen_P je napisao(la):
Ama KR je ljudi , sigurno :lol: ... Samo što je kod tebe noviji i malo su ti skuplji dijelovi .... Znam kad sam kupovao diskove , kaže po saobraćajnoj za moj auto 75-80 KM , a za ovaj noviji model oko 120 KM ... Mislim da su to diskovi koji su kasnije korišteni u G60 Golfovima ...

znam to za djelove i skoro svi su skuplji nego na starijim KR-ovima.
i neznam sta ali mi je nesto drugacije na K glavi od tvog motora rece mi majstor
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top