gta san andreas gataza 2 dio

gta san andreas gataza 2 dio

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma nije umene ja slaba grafika :icon_cry: sam od sebe
kao sto rekoh ja nabacujem auta
netreba mi serbia radije bosna:icon_biggrin:
a imam i bosna i srbia patch al netrebaju mi

imam svoj gta toky drift
 
Član
Ne to kada doSta mjenjas u img toolu pokvari se grafika ,razmrjla se, neki objekti postanu nevidivi izdaleka...ZASTOPA...Vidi onu zgradu.
 
Super Moderator
http://gta.cz

;)

sacu i ja okacit nesto samo sekund :D

ovo su mi vecinom starije slike tako da nemam sva ova auta... sad su samo jos bolja auta od prethodnih :D




























:lol: sram je i stid bilo... ova je stara skroz nema ni jedno auto s ove slike sad u igrici... :D






 
oki ajd probacu nesh nastimat da sve sto je na ig radjeno vratim na staro pa cemo vidjet jer cim udjem u igru odma mi se onako pojavljuju zgrade i ne mogu da igram ali prije mi je bila normalna dok nisu modovi instalirani:icon_cry:

allroad:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
imas stvarno dobrih ali ako ja grafiku namjestim:icon_biggrin:

i da mislis u txt workshop da se sto vise mjenja
i ajde aktivirajte malo temu troza svi ba hajde malo da vidimo
dajtte mi kakvih stranica da postavim na pocetku da mozemo koristit i da svi znaju odkale su modeli
 
Član
Honda Civic mk6 :cool:








ovo samo ko ima može znati o čemu se radi :)
nješta crno :icon_eek:





na ovoj sam stranici našo civica
www.gta-worldmods.de
 
Super Moderator
fast..tuning20 je napisao(la):
oki ajd probacu nesh nastimat da sve sto je na ig radjeno vratim na staro pa cemo vidjet jer cim udjem u igru odma mi se onako pojavljuju zgrade i ne mogu da igram ali prije mi je bila normalna dok nisu modovi instalirani:icon_cry:

allroad:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
imas stvarno dobrih ali ako ja grafiku namjestim:icon_biggrin:

i da mislis u txt workshop da se sto vise mjenja
i ajde aktivirajte malo temu troza svi ba hajde malo da vidimo
dajtte mi kakvih stranica da postavim na pocetku da mozemo koristit i da svi znaju odkale su modeli

ma drug sad su 5 puta bolji ovo su stari modovi vecinom i nije mi se dalo grafiku stimat vjeruj... al naravno ostavio sam novi X5 4.8is a onaj stari je letio davno jer ne valja... A6 naravno je tu kao i policijski A6 3.0 TDI quattro koji je uradjen boli glava :D


@trozic
ovi su mrak moramo i u mene vako uradit :D
 
u jebote grafike:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:


znam sta je ovo imo sam je i ja honca civic ili je crx znam da je nash posto sam je i ja imo nemos vidjet autoo u mraku:icon_eek:

eo malo slika od mene popravio grafiku dodo akina holl da malo driftam

eo malo tuning:




welcome to akina hill--(drift):









trozicu da nije ovo to crno :::-:icon_biggrin:








i trebam sve moguce linkove za drift auta bilo kakva znaci samo drift nish drugo:)
 
Član
nije honda ono crno ;)
pazi da gume ne izgore kad driftaš :cool:
a već sam stavio gdje skidam auta,ako hoćeš auto za drift nađi nisana 240sx ili silviu ima ih
samo za to,i imaš toyotu onu iz filmova za driftat
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top