GTA 4

GTA 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
O bogo dragi valja docekati... Ja se jos uvijek nadam onom njihovom famoznom 23. oktobru kada su svi dijelovi izlazili...
 
Član
Službeni site Games for Windows-a danas je objavio okvirne zahtjeve za ugodno igranje četvrtog dijela Grand Theft Auta na PC-u. Iako igra grafički nadmašuje verzije za PS3 i XBox360, sudeći po preporučenoj konfiguraciji GfW-a to ne utječe previše na zahtjevnost igre. Sljedeći zahtjevi nisu preveliki, čak su i razumni za jedan next-gen GTA naslov. Pa pogledajmo:
OS: Windows XP SP2
Procesor: Dual Core (Pentium D ili bolji)
Memorija: 2GB
Hard Disk: 18GB slobodnog prostora
Grafička: 512MB Direct3D 10 ili Direct3D 9 kartica
Još nam ostaje za vidjeti minimalne zahtjeve, a ne sumnjamo da će i oni ubrzo doći. Ponovimo samo kako GTA 4 za PC izlazi 21. NOVEMBRA ove godine, a osim već navedenih unaprjeđenja grafike donosi opširniji multiplayer te Replay Editor.
 
Član
ja cu dobiti za 1 ili 2 mjeseca plazstation3 pa se vi pusite s pc/om eheheheh ali igrice skupe mamu im hmm oko50 km one slabije igre sve origginal cd/ovi
 
Član
D_cash je napisao(la):
ja cu dobiti  za 1 ili 2 mjeseca  plazstation3 pa se vi  pusite s pc/om eheheheh  ali  igrice  skupe  mamu im hmm   oko50 km  one  slabije igre  sve origginal cd/ovi

hhahaha
ja već igram na ps3
vi čekate meni dosadila :)
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
hahaha, joj budala...pa taj racunar necu imat za 3 godine...jebo ih ta grafika...

IMAJ U VIDU DA JE OVO PREPORUČENA KONF. ZA UGODNO IGRANJE ŠTO JE PO NJIHOVOM STANDARDU 1280x960/1024 detalji na high bez nekih efekata (reflekcija,glatke sjenke.....)

misli da ćeš preživjeti ako igru odigraš 800x600 na med. detaljima bez tih efekata.
 
Član
Jojjjj jesu vala pretjerali znaci ako hoces da imalo valja treba izdvojit najmnje 1000 za novog Comp.-necu se ja ubrzo poigrat........a bas sam imo volju za novim Gta..........sranje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top