GTA 4 Pomocc Hitno

GTA 4 Pomocc Hitno

Član
Ovako danas sam kupio GTA 4
Stopa mi nemilosrdno hocu da poludim
Graficka mi je nividia 9600gt 1GB
RAM 2GB
MEMORIJE BRUKU
Brznia 2.6 gHZ
 
Član
mislim imal neko ime ono nesto vice city i slicno:icon_biggrin:
ili je to onaj san andreas?
jbga ne igram igrice osim soccera i nfs a trazi mi jedan mali rodjak da mu neki novi gta nabavim :)
 
Član
negdje sam citao da za GTA 4 treba quad core procesor, graficka ti je solidna a i ram moze proci, sam te procesor zafrkava, ali sta moze drugo i ocekivati od igrice koja je velika skoro 14 GB....nesto mora zafrkavat.....ali ja mislim da imas original igricu da ti ne bi stekalo, jer ja jos sebi nisam nasao pravi gta 4 za skinut, skido sam vec 4 i nijedan nevalja, a nedam 100 km za igricu.........sto se ja napisa.......:lol::lol::lol:
 
da, za GTA IV bez quad corea nemoj ni pokusavat igrat, ta graficka sto imas je sasvim dovoljna, jer GTA nije graficki zahtjevan koliko procesorski jer je velik prostor i puno mora obradjivat tako da je Quad neizbjezan, nazalost..
 
Član
Informacija iz prve ruke, licno sam proverio, radi i na dual core i na triple, na dual core na 3.2GHz a na triple na 2.1GHz, oba sa 9600 gso 384mb ddr3 grafickom, a taj 2.6Ghz je stvarno malo, mada ne verujem da imas uparen taj RAM i tu graficku sa obicnim 2.6 CPU...Ako imas, slabo je to druze...cudi me da uopste pokrenulo :icon_confused:
 
Član
ja igram gta 4 na AMD Athlon 2.8 X2 i 512 MB ATi Radeon HD 4350 grafićka i 2 gb rama, ne treba quad ali treba dual core bez toga ne može
 
Član
I GTA 4 i GTA TBOTGT i GTA LATD rade sasvim ok na 6600@2.4 + 9800GT i 2GB RAM-a
bez po muke;)
Sve ispod Dual Core-a ne bih probavao
 
Top