GT-R chasing Turbo on Autobahn

GT-R chasing Turbo on Autobahn

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
RCat je napisao(la):
1750 kg :icon_biggrin:

1871 kg , izvor Auto Klub broj 595 od 10.08. fin test , Alain Prost vozio , malo je objektivnije odradjen , fantastican auto sa finim karakteristikama .
 
Član
gview6021149.png


ja sam u 10kg pogrijesila.
izvor: nissan.de
 
Član
ma hajde.. vjerovatno su ti podaci tacniji nego sa officijalne nissanove strane i moga ugovora.. nek ostane na tome.
 

MTR

Član
vidi , meni prije dodje auto u salon novo i ima popisane karakteristike od strane fabrike koje u reali nisu ni 85-90 % tacne . Tako da ja vise vjerujem testiranju u normalnim uslovima a ne u idealnim . Ako sumnjas u moje informacije i poznavanje autoindustrije mozes me u Tuzli provjeriti lako .
Zlatni Volvo S60 2,0T , kupljen je kod mene 2002 - vlasnik Sejo ( Elektrouniverzal ) , sad to auto voza / vozao ako se ne varam onaj Izudin Kapetanović. Mnogo Tuzlaka sam sa autima opremio , duga prica .

Opet kazem GT-R je fantastican auto , samo je za sportasa glomazan , tezak i vidi se na ovom snimku koliko vozac poskakuje ( i previse , bez obzira na brzinu ) . Sad da li je do vozaca ili auta ne znam , dok ne sjednem u njega i ne provozam ne mogu donijeti krajnji zakljucak
 
Član
ma ne sumnjam ja u tvoja poznavanja i iskustvo.. ti se drzis testiranja, ja kao normalni smrtnik podataka u ugovoru i saobracajnoj. necu sad kao erol da lomim koljena za GT-Ra, 17ijosnest mu je prazna tezina. koliko goriva su tocili pri testiranju itd kako su dosli na tu tezinu normala da ne pisu. glomazan je, to sam ja i u svom threadu pisala. kad sam stala kraj njega, mene nidje.. moja osmica spram njega ko fico. takodjer i kad sjednes u auto. sjedila sam u BMW sedmici, slicno je. suvozac dosta udaljen od vozaca. vozni komfor ovog sto sam ja vozila je bio odlican. isli smo na A9 autoput, u nas nije bilo treskanja nikakvog.

ps: moguce da je ovo autoput regensburg - passau, ili poslije münchena za salzburg, oba su dve spure i oba su veoma losi.. takodjer ima autoput prema berlinu, stari dio jos iz hitlerovog vremena, gdje su betonske ploce sastavljene i na sastavima poskakuce svako auto.. vjerujem da je prije do autoputa, nego do vozaca i auta.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top