GT PASSAT 35i

GT PASSAT 35i

KAD JE KUPLJEN:

UBACENE OPRUGE OD GOLFA III VR6(pozadi morao piksle ubaciti previse nizak bio)
KSENONI
KOMPLET MOTOR GENERALKA:


KUPLJENE FELGE BBS(pirreli gume-taze nove :))AUSPUH FK AUTOMOTIVE


RADOVI NA LIMARIJI POCELI:

FARBANJE GOTOVO:(maska zatvorena,bad look,branici zatvoreni i u boji auta,lajsne u boji auta,skrge ili usisi isjeceni,)


kasnije ALARM,DALJINSKO ZAKLJUCAVANJE,LIP SPOJLER(nastavak za branik prednji) od golfa III UBACENO :) toliko za sad U DALJEM PROGRESU JE PROJEKAT! :)
 
RE: MALO SAM SE IGRAO GT PASSAT 35i PROJECT!

Evo jedna nova slika,postojece felge mi dosadile pa sam ih resio izmeniti,spustio sam ga za jos 1-2 cm.. i lip spojler ubacen :)
 
RE: MALO SAM SE IGRAO GT PASSAT 35i PROJECT!

Maska ponovo modifikovana,tablica vracena na branik.
10062012040.jpg

By alexxxandar
 
Član
Dobar meni se nikad ti passati nisu sviđali zbog maske al to si fino sredio i tvoj mi se posebno sviđa ;)
 
Član
sve je super ali felge felge tragaj za jotaram za njega je to..probat cu u photoshopu sta uraditi da vidis kako bi bilo...;)
 
BHT Ovisnik
pravo fin passat,sviđa mi se,fine su i ove felge,al probaj naci da bar malo ima falca:cool:
samo imas li sad problema jer je mana u ovih passata sto uvlace zrak kroz znak na masci,tocno tu mu usis
 
Hvala svima,sto se tice uvlacenja zdraka to mi je i predstavljao problem u velikoj brzini zna mi se ugasit kad prebacim u 5 brzinu valjda previse vazduha usisa. sad sam prebacio onu krivinu ispred filtera na desno prema ovim izrezima sto sam isjekao tu mi sad uvlaci vazduh i nemam problema, a sto se tice felgi tragam za nekom kombinacijom 16-ske pozadi, 15-ske napred.... EVO MALO DA OSVEZIM USPUT-zatamnio sam sva bocna stakla.
02012010289.jpg

02012010288.jpg
 
Član
vidi frajera...kakva je ovo "kanta" :lol:

dosao si i ti napokon gdje treba ;)

fino napredujes, samo rokaj a sto se tice felgi...imam neku kombinaciju javi mi se na mobilni ;)
 
Napokon kupio borbetice nazad 16-ske,napred 15-ske. trenutno sam postavio zadnje dok ne nadjem dobre gume za napred.
img00413.jpg

img00412q.jpg
 
Top