GSI-kablovi

GSI-kablovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hej ljudi pomagajte trazim kablove za kadeta gsi-a 2.0 16v vec mozda jedno mjesec dana i juce odem kod sandora i kaze mi on da nema al mi moze porucit od vectre 2.0 16V kaze da su isti al mi kaze cijenu oko 300-400KM ja nemogu da vjerujem da su toliko para.Znate li vi imali gdje kablova i jeli moguce da su 300KM??I jos jedno pitanje isto pitam kod sandora svjecice sa 4 kraka da uzmem za svog kadeta a on mi kaze da su mi dovoljnje svjecice sa 2 kraka,eh kako ide to u vezi svijeca???
 
Putovanja.ba
Administrator
To ce ti ajdin najbolje reci, samo da naleti. I meni nekako skupo izgleda.
 
Član
Nemoj biti lud i placati toliko para kablove, raspitat cu se ja ali sigurno mozes kupiti za najmanje duplo jeftinije.. A sto se tice svjecica to je do tebe, mozes i dvokrake a i 4-rokrake, kod mene su 4
 
Pa gdje cu tolike pare dati za kablove nisam budala za te pare mogu sam pokrenut proizvodnju kablova hehehe,nego sta ja znam gore mi rekose da ne igra ulogu koliko ima krakova,al mi ovam momak sto mi je dao motor rece da uzmem 4 kraka kaze bolje je,ako je bolje uzet cu sa 4??
 
Član
Ima kupiti kablove tamo na stupu ispod podvoznjaka tacno kod ukljucenja sa tranzita ima onaj na cosku sto radi sa mramorom, pa pored njega .... a ako mislis da su puno pogledaj koliko su kablovi za golfa GTI 2.0 16V ali da valjaju cemu nemoj mi kineskih proizvoda. Btw. ovdje na stupu imaju NGK kablove za kadetta
 
Član
Samo da se nadovezem, vectra , calibra ,astra i kadett svi imaju isti motor 2.0 16V razlike su u nijansama npr. kod astre je drugaciji razvodnik itd....
 
Aha znam znam to ono venus se zove ili tako nesto,ja samo mislim da su puno ako su 350-400km kako mi je sandor rekao i nemam te pare da dam na kablove,a koliko su to dole znas li???
 
Evo sad sam zvao ima kablove i na komad od 10 do 13 KM a set za mog kadeta zajedno sa 5 kablom 58Km,heheheh sad sam obradovo to nije humano.TNX mirza i tebi edo
 
Putovanja.ba
Administrator
Jao razlike u cijenama 300-400KM i 58KM. To uopste nije malo. Sreca pa si pricekao i nisi se zaletio ;)
 
Joj fakat sreca jbg da nisam nigdje naso sta cu drugo nego skupljat 3 mjeseca pare i kupit te od 400km al dobro je sada,pito sam i za obrve i pragove po 25Km su komad,i za svjecice sam pito ima neke ngk 4 kraka 19km jedna valjali to cemu???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top