Gsi-ABS

Gsi-ABS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neznam jeli to veliki problem,ali ona lampica na tabli od abs mi stalno gori.Eh sad kad sam se zavirivo oko auta na obadva sam tocka nasao kao dva dzeka nisu nigdje prikljucena,evo kako izgleda taj dzek.

Eh sada jeli do toga ili neceg drugog???
 
Član
«Inspired by GSI» je napisao(la):
Neznam jeli to veliki problem,ali ona lampica na tabli od abs mi stalno gori.Eh sad kad sam se zavirivo oko auta na obadva sam tocka nasao kao dva dzeka nisu nigdje prikljucena,evo kako izgleda taj dzek.

Eh sada jeli do toga ili neceg drugog???


nevjerujem da su ispala oba dzeka probaj naci gdje su bili pa ih ubodi
 
Član
I ja imam nekih problema sa ABS-om,tj nemam poblema vec ne radi nikako,gori mi lampica!
hajde da vidimo jel neko zna nekog dobrog majstora z ove stvari????
 
Administrator
moze biti da su kablovi od ABS al da je neko prije tebe radio nesto oko kocnica pa nije stavio odgovarajuce (znas kako je kod nas sta nadjers to i postavis)
 
Administrator
pokusaj naci klijesta s ABS pa usporedi s svojim ili vidi s nekim ko se razumije nek ti pogleda al vjerovatno je to
 
Član
Mislim da ti džekovi nisu od ABS-a jel izgledaju zatvoreni mada se ne vidi dobro, ali one žice ispod ne vidi se dobro da li su ukopčane ili nisu. Moglo bi to da bude od ABS-a. Ako imas ABS na točku treba da bude senzor i da iz senzora idu žice. Ako je džek iz tog senzora ukopčan onda ok, mada ako ti samo jedan senzor ne radi upali se lampica i ABS ne radi.
 
Član
Ako hoces dodji kod mene u radnju, ja sam u Sokolović Koloniji novo naselje kod džamije, kuće u nizu, ulica Huseina Đoze 366, pa ti mogu pogledati. Ako jos nekome nesto treba javite.
 
Član
speed je napisao(la):
Ako hoces dodji kod mene u radnju, ja sam u Sokolović Koloniji novo naselje kod džamije, kuće u nizu, ulica Huseina Đoze 366, pa ti mogu pogledati. Ako jos nekome nesto treba javite.
zaboravio sam staviti tel 061 929 725 ime je Elvir
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top