Grijanje????

Grijanje????

Pozdrav,

Imam jedno malo pitanje, jutros krenem na posao i upalim auto da odradi svojih par minuta, da se zagrije. Kontam da upalim malo grijanje, zamaglila stakla, ja na 1 ono nista, reko mozda necujem, tako na 2,3,4 i nista ne radi, ne puse ni hladno ni toplo, ne puse nikako.
Molio bi vas ako znate sta li moze biti, SMRZO SE!!!

Pozdrav

Boris
 
Član
prvo provjeri osigurac, a ako nije osigurac crko, onda ti je nesto oko motorica za puhanje...
 
Član
renault_fan je napisao(la):
kod mene zna nekad zastat,malo ga rukom cvoknem i radi ko doksa:icon_smile::lol:
hebiga reno je to zna se desit al sam nasao sta je problem isto tako i kod mene bilo slabi spojevi na prekidacu i motoricu
 
Član
i ja sam neki dan imao problem s tim,kod mene je malo zapeo ventilator i nije puhalo,ali sam ga malo prstom dirnuo i ponovo je poceo da radi;)
 
Član
provjeri osigurace,spojeve na prekidacima i motoricu....zna se desit lako da se spojevi malo zaprase pa nema dobar kontakt..:icon_smile:
 
Član
u mene neki dan na paji..ja na 1 on nista ja na 2 on nista..ja na 3...kad krenu i puce medju nogama..kad ja ..ono osigurac.. :)
i onda otvorim haubu..dodjem do ventilatora..a on pun nekih lisaka..i medjeda..nema cega nema..i ocistim podmazem..i radi ko nov.. :)
 
Član
vw_tuner je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
kod mene zna nekad zastat,malo ga rukom cvoknem i radi ko doksa:icon_smile::lol:
hebiga reno je to zna se desit al sam nasao sta je problem isto tako i kod mene bilo slabi spojevi na prekidacu i motoricu

imao sam isti problem prosle zime, bila mi potrosena jedna cetkica u motoricu ventilatora, zamjenio i radi ko svicarski sat........;)
 
Top