Grijanje slabo

Grijanje slabo

Član
imam problem sa grijanjem u kabini skroz je slabo motor je zagrijan na radnu temperaturu opet puse skroz malo toplo. Primjetio sam da dva crijeva sto idu u kabinu nisu jednake temperature jedno je vrelo dok drugo skroz mlako.
 
Početnik
Prvo druze probaj procistit bez skidanja,ja i prijatelj radimo ovako.Poskidamo crijeva ona kod motora oba i u jedno gurnemo slauf,odvrnemo puni priitisak i drzimo ga par minuta.Vjeruj nama je svaki put uspjelo i izbaci dosta "otpada" i grijanje bude kako treba.Probaj prvo to lakse ti je,pa ako neuspije u sta sumnjam onda skidaj ;)
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
Prvo druze probaj procistit bez skidanja,ja i prijatelj radimo ovako.Poskidamo crijeva ona kod motora oba i u jedno gurnemo slauf,odvrnemo puni priitisak i drzimo ga par minuta.Vjeruj nama je svaki put uspjelo i izbaci dosta "otpada" i grijanje bude kako treba.Probaj prvo to lakse ti je,pa ako neuspije u sta sumnjam onda skidaj ;)

to sam radio sa kompresorom i nije bilo nikakve promjene a to sa slaufom mi nije naumpalo sutra cu pokusati, mnogo je jednostavnije nego da skidam komplet tablu.pozz
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
Prvo druze probaj procistit bez skidanja,ja i prijatelj radimo ovako.Poskidamo crijeva ona kod motora oba i u jedno gurnemo slauf,odvrnemo puni priitisak i drzimo ga par minuta.Vjeruj nama je svaki put uspjelo i izbaci dosta "otpada" i grijanje bude kako treba.Probaj prvo to lakse ti je,pa ako neuspije u sta sumnjam onda skidaj ;)



Mislim da ima i ona neka spuzva što ode u najviše slučajeva. :icon_rolleyes:
 
Početnik
Franki je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
Prvo druze probaj procistit bez skidanja,ja i prijatelj radimo ovako.Poskidamo crijeva ona kod motora oba i u jedno gurnemo slauf,odvrnemo puni priitisak i drzimo ga par minuta.Vjeruj nama je svaki put uspjelo i izbaci dosta "otpada" i grijanje bude kako treba.Probaj prvo to lakse ti je,pa ako neuspije u sta sumnjam onda skidaj ;)



Mislim da ima i ona neka spuzva što ode u najviše slučajeva. :icon_rolleyes:

Da tj spuzva koja vrsi dihtovanje na klapnama,ona ode pa se mijesa hladni zrak iako je prebaceno na toplo.Ali po simptomima kakve je on naveo da je jedno crijevo vrelo a drugo mlako rekao bi da je u pitanju mali hladnjak.
 
Top