Grijanje seat toledo 1993g

Grijanje seat toledo 1993g

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Grijanje

ernad je tacno upravu,pa lijepo ti je covjek rekao,silikon za kamen,odes kupis 6 do 10KM.:icon_twisted:

ali nemoj ti uzmi taj,pa se drogiraj mirisom dok vozis:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
RE: Grijanje

Golf 1 TDI je napisao(la):
ernad je tacno upravu,pa lijepo ti je covjek rekao,silikon za kamen,odes kupis 6 do 10KM.:icon_twisted:

ali nemoj ti uzmi taj,pa se drogiraj mirisom dok vozis:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:

uzeo sam silikon za kamen i vidjecemo veceras rezultate sintelan nista nece da osusi klapne zalijepio i stoje u toploj prostoriji ako i sa njim ne uspije imam silikon za spajanje limova nema ni on nikakav miris jel on moze probacu sve varijante dok jedna ne uspije hvala vam na pomoci
 
Član
RE: Grijanje

evo mene opet nista ni silikon z a kamen mislim silikon se osusio al spuzvica otpala tj nije nista uhvatila za silikon na njoj nema nista ito kao da nije ni mazana znaci do spuzvice je sad sam odlucio imam skaja i koze to lijepit mozda uspije da ne trosim silikon beze kad nece spuzva da se zalijepi...sta vi mislite o skaju moje misljenje je da ce biti super i vazno je samo rupe zatvorit
 
RE: Grijanje

ja sam i govorio za skaj i silikon u 2-3 teme a to sto si pokuso odradit s spuzvicom za to ne odgovaram bolje da si dava trulexa unistio i to rijesio nego ta spuzva sto ide pod laminat a opet je bolji skaj od njega nece odpadat komadici nakon nekog vremena ;)
 
Član
RE: Grijanje

ernadhusic je napisao(la):
ja sam i govorio za skaj i silikon u 2-3 teme a to sto si pokuso odradit s spuzvicom za to ne odgovaram bolje da si dava trulexa unistio i to rijesio nego ta spuzva sto ide pod laminat a opet je bolji skaj od njega nece odpadat komadici nakon nekog vremena ;)

sad radim skajem a truleks cu mozda stavit na malu plasticnu klapnu
 
Član
RE: Grijanje

klapne su zavrsene jos samo da sastavim i da probam hoce li puhati samo tamo gdje okrenem il ce puhati na sve strane
 
Član
RE: Grijanje

evo klapne gotove


1zmf3tj.jpg



2ryorwi.jpg



2r7y2a8.jpg


jel na ovoj zadnjoj slici klapna se zatvara dovde il mora dalje al ima ovaj djavo i nemoze dalje ako ide dovde onda ce opet prolazit zrak dalje i ako nije okrenuto tu da puse
 
RE: Grijanje

koliko se da zakljucit sa slika Ti si odradio samo klapne koje ti regulisu smjer zraka tj. samo one gdje hoces da ti puse noge, prsa,šajba a ne vidim onu klapnu koja dolazi ispred malog hladnjaka ona ti regulise jačinu grijanja tj. hlađenja ako si ovo sve fino odradio a nju nisi diro nikako onda je to veliki bed nadam se da si i nju odradio jer ne vrijedi sve ponovo skidat radi 20cm posla ;)

P.S za ovu klapnu na zadnjoj slici se ne sikiraj to je fabrika tako napravila nije bezze tako ;)
 
Član
RE: Grijanje

ernadhusic je napisao(la):
koliko se da zakljucit sa slika Ti si odradio samo klapne koje ti regulisu smjer zraka tj. samo one gdje hoces da ti puse noge, prsa,šajba a ne vidim onu klapnu koja dolazi ispred malog hladnjaka ona ti regulise jačinu grijanja tj. hlađenja ako si ovo sve fino odradio a nju nisi diro nikako onda je to veliki bed nadam se da si i nju odradio jer ne vrijedi sve ponovo skidat radi 20cm posla ;)

P.S za ovu klapnu na zadnjoj slici se ne sikiraj to je fabrika tako napravila nije bezze tako ;)

stani ako sa te dobro razumio ti mislis na trecu klapnu ona sto je kao slovo L mislim nije kao L al eto nezz kako da je opisem da i nju sam uradio osusila se samo nisam osjekao visak pa je nisam slikao sako ne mislis na nju ja 4 klapne nema ta klapna sto fali dodje kod malog hladnjaka prema nastavku za motor grijanja..... a ona sa zadnje slike znaci nako mora stajati:icon_smile:
 
Član
RE: Grijanje

ernadhusic je napisao(la):
upravo sam na tu i mislio koja liči više na V nego L sad to fino spoji ćeraj dalje ;)

samo da isjecem visak i da sastavim al nacekacu se do probanja kako ce grijati mogu samo probati hoce li puhati na sve strane il samo damo gdje ja okrenem
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top