Grijanje ne radi, zimski je period

Grijanje ne radi, zimski je period

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
NA VW Golf-u 3 1994 godiste motor:ABD 1.4 44KW ne rtadi grijanje.
Tacno da kazem rade svi prekidaci i sve preusmjeruju al grijanje neradsi dođe period kad grije i traje 2 do 4 minute a dok ponovo pocne grijat treba mu vise od minuta. Mozeli neko navrst tacan razlog.

Pretpostavke su razlicite neki govore gumice na vodenoj pumpi pustaju, mali hladnjak,elektronika, termostat sam zamijenio i nista se nije poravilo sta da radim
 
prvo se predstavi u nover članove a da si imalo pročito po forumu vidio bi da i mene isti problem muči da ima moja tema sa istim kvarom i sve su ljudi već rekli šta može biti zato nema potree 5 tema istih da bude
 
ej hvala ti procitao sam sve, de mi samo reci da li je se mozda nesto moglo poremetit jer je racva na motoru mijenjana i od tad nije puno proslo kako slabo grije na prekide.
 
vrlo lako može biti do termostata tako sam ja rješio problem tamo vamo na kraju termostat nije propušto topal zrak unutra prema hladnjaku sad je ok
 
Početnik
GolFanatiCars je napisao(la):
Blago tebi ti si rijesio sa termostatom a ja ga jucer zamijenio i opet ista stvar povremeno toplo i onda hladno.

onda provjeri radijator u kabini,moguce da je malo zacepljen,pa imas grijanja kad tek ukljucis i onda brzo ohladi jer topla voda slabo kruzi...
 
ej danas sam sa starim isao kod majstora i bilo jedno crijevo hladno i on za sajlu gasa i do daske kad otcepi i poce vruca voda da ide i drugim crijevom i reko da vodena pumpa ne baca dovoljno vodu a ja i stari poslije na ulicu i na pravcu 120 petom i slozi ga u cetvrtu i poce jos toplije da grije kad odjednom miris permanta se poceo sirit kroz ventilaciju, dosli kuci da vidimo jel fali vode i jel procurio mozda hladnjak u kabini kad nista sve suho i ne fali vode. Poslije isli oprat auto i ugrijo se motor na 90C radi sve normalno samo jos da tako ostane.
 
ej mislim da je to zbog sipanja svakakve vode u sistem
jer jednom mi je bio zacepljen sistem i auto je stalo i pokazivalo je temperaturu 120 C voda je bila narandasta i sva crijeva osim ona 2 velika sto su spojena za hladnjak su bila zacepljena a na golfu racva ima 4 ili 6 majih prikljucaka. nedavno sam mijenjao racvu i nasuo majstor obicnu vodu pa sam poslije ja mijenjao permant i dodao destilovanu vodu.Mali hladnjak je bio zacepljen i danas je otcepio i siguran sam da je to samo losa voda, a ovi majstori danas samo da sto prije ispadne iz saka kad rade a znaju naplatit. Od sad pa nadanje i ubuduce sam radim jer majstori ne rade ono sto im zapovijedis a jos neznaju ni sta je kvar. Bolja rijesenja sam dobio od vas sa foruma.
 
Član
slican problem imadoh na bmw-u... ispade na kraju v.pumpa se provrtila na mjestu, cas vrti cas nije, + neki "prekidac toplo-hladno" ...
 
Mslim da problem je rijesen. Od sad pa nadanje i ubuduce sam radim jer majstori ne rade ono sto im zapovijedis a jos neznaju ni sta je kvar.Bolja rijesenja sam dobio od vas sa foruma. Sve u svemu momci
Hvala puno!!

P.S. Sutra je jos jedan test ko i danas pa cemo vidit jel radi ko sto je radilo grijanje danas
 
heh ti si meni reko blago tebi sad ja kaže, blago tebi sad meni opet neradi radilo dva dana i opet isto hadje sad tko zna uredu su mi svi hladnjaci termostat promjenjen klapne uredu do čega je malo grije i nestane
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top