Grijanje golf 4

Grijanje golf 4

Pozdrav moze pitanje imam golf 4 1.6 benzin neradi mi grijanje sve normalno puse samo hladno jedino ako su obrtaji preko 3 hiljade onda toplo puse
 
Član
Propusta termostat ili zacepljen mali kiler pa tek kad pumpa brze vrti vodu onda je potjera kroz mali hladnjak
 
Moguće da je mali hladnjak promjeno sam i termostat i vodenu pumpu sve izmjenjo samo još osto mali hladnjak da zamjenim prekjučer sve to uradio novi antiftiz novi termostat stavio i opet isto znaci još mali hladnjak da zamjenim
 
Član
Kada ti motor nabije radnu temperaturu provjeri crijeva malog hladnjaka, ako je jedno dosta toplije od drugog onda je definitivno začepljen.
 
Član
Najprije probaj otkaciti ona dva ceijeva i spoji ga na pritisak, mozda i probije. Jer je posa taj hladnjak mjenjati. Mislim da cak postoji i tekucina za odstopavanje tog hladnjaka
 
Član
Postoje tekućine za začepljanje rupica, ali takve tekućine začepe cijeli sistem i naprave ogromne probleme. Samo nek proba spojiti crijevo od vode na izlaz a drugo crijevo na ulaz i negdje ga provesti van auta da mu ne teče voda po motornom prostoru ako bude do toga, ako bude začepljen. Jest problem zamijeniti mali hladnjak na Golfu 4, mora se skinuti kompletna instrument tabla, zato taj posao u većine majstora košta oko 100KM.
 
Član
Ma najmanji je problem 100 maraka, to je jos i prejeftino kod vas, nego poslije to cvrckaju plastike, nije to to
 
Top