Grijaci zadnjeg stakla....

Grijaci zadnjeg stakla....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Napravio sam glupost na zadnjoj sofersajbi,tako da sam ostetio skoro pa svaku nit grijaca,tacnije izgrebao! Naravno sad ne rade nikako! Ima li neko resenje za to? Reparacija? Bilo sta? Opcija o zamjeni sajbe ne postoji! :lol::lol:
 
Administrator
ako nije puno osteceno mislim da se moze popraviti sa nekom pastom ili lakom specijalno namijenjenim za te stvari... mozda ce neko znati kako se zove to sredstvo ;);)
 
Član
alfa147 T.S. je napisao(la):
Ma prosto sumnjam da se tu sta moze popreavit to sam ipak ja sjebao...............:-((((((((((((((

:lol::lol::lol: Ma napravice se! ;) A dobro smo ga odradili! :lol::lol::lol:

Valjda neko zna kakva je to tecnost,sprej ili sta vec!
 
Početnik
stavis zadnju soferku naprijed,a prednju nazad i nece ti trebat grijaci :lol::lol:

malo sale nije na odmet hehe,cuo sam da nacin postoji,a jawit ce se netko tko to zna:icon_biggrin:
 
Član
ja sam to trazio prije jer mi se na jednoj strani odvojila zica i nije grijalo svi me slali gore gdje su auto stakla jedino kao oni to mogu popravit
 
Član
to ti je tesko bas ja sam trazio neka ljepila sto provode struju i nasao sam mislim u obi u ili merkuru nezz ali meni nije moglo pomoc jer sam trebao lijepit zicu na staklo a u tvom slucaju mozda i to ljepilo moze pomoc nezz sad kako se zove ali i ja sam objasnjavao onom tamo sto prodaje i nasao mi
 
Član
Moze se odraditi jer sam imao isti problem na golfu,uzmi grafit(ne moze iz olovke),najbolje ti je da nadzes negdje cetkicu od nekog motora(usisivac,alneser...sta ja znam ima ih skoro svugdje)i uzmes komad smirgl papira i dobro istrljas dok ne dobijes fini prah,e sad taj prah pomjesas sa nekim ljepilom,ja sam koristio neko dvokomponentno ali mislim da bi mogao i sekundarno,onda dobro ocisti sajbu i uzmi salotep(najbolje jer je providan i vidis kako ga ljepis)e sad salotepom zastitis sajbu uz nit,znaci zastitis svo staklo osim onog malog dijela gdje nit(1-2mm,nez koja ti je debljina niti)uzmi zilet i lagano ocisti lak koji je na niti,sasvim malo skines da bude bolji kontakt i nanesi smjesu koju si napravio,sacekaj da se dobro osusi i skini lagano salotep,i morat ce da radi 100000%,jer sam ja tako sebi uradio i 2god je tako drzalo bez ikakvih problema;)
PS-malo sam se zeznuo u postupku pa da sad ne ispravljam citav post moras prvo skinuti lak sa niti pa onda ljepiti salotep
 
Član
Hvala ti puno,moracu to da pokusam! Reci mi sta mislis da li bi to moglo da radi kad bi se pomijesalo sa bezbojinim lakom za nokte! Da u njega stavim prah,jer to je nekako najlaksa opcija tj ima vec ona cetkica i sve!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top