grijaci zadnje sofersajbe

grijaci zadnje sofersajbe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
leonardo_kemo je napisao(la):
c0d14c je napisao(la):
leonardo_kemo je napisao(la):
raymo je napisao(la):
Ljudi kako se zove pasta izgleda da ce trebat i meni ako netko zna il kad kupis da javis..;)

sutra cu ja pitat pa ti javim ako saznam

saznal kako se zove ????
nisam jos brate,javim kad-ako saznam.poz

bravof je napisao(la):
sta je,zima po rukama kad se gura da upali....:lol::lol::lol:
ma nije drug,nego otiso na planinu i nisam mogo caj skuhat:)

zen3dom je napisao(la):
ima jedno ne toliko postojano rijesenje, uzmite drvenu olovku (grafitnu) i s njom dobro pretrljajte dio koji je napukao. naime, grafit provodi i mozete rijesiti problem, ali je fora sto on nije bas postojan i ne ostaje na mjestu dugo, ako predjete krpom i obrisete opet morate nanijeti. nije nesto ali moze pomoci za prvu pomoc ;)
probao:)ne radi...jbg

SoundLunatic je napisao(la):
joj davno sam gledao neke diy metode kako se to popravlja, ima dosta nacina, uglavnom treba nanjet nesto sto provodi struju na dio gdje je prekid i radit ce.
to i jeste poenta,al sta nanijet,a da ostane na mjestu kad podrose stakla.nesto cemo valjda skontat,ko prvi skonta neka javi...





Brate ja sam kupio u Beogradu,bila je marka Bizon,trcno srebro za popravku grijaca!!!Pozdrav svima iz Beograda!!!!!Zvonko>
 
Član
Zvonko je napisao(la):
leonardo_kemo je napisao(la):
c0d14c je napisao(la):
leonardo_kemo je napisao(la):
raymo je napisao(la):
Ljudi kako se zove pasta izgleda da ce trebat i meni ako netko zna il kad kupis da javis..;)

sutra cu ja pitat pa ti javim ako saznam

saznal kako se zove ????
nisam jos brate,javim kad-ako saznam.poz

bravof je napisao(la):
sta je,zima po rukama kad se gura da upali....:lol::lol::lol:
ma nije drug,nego otiso na planinu i nisam mogo caj skuhat:)

zen3dom je napisao(la):
ima jedno ne toliko postojano rijesenje, uzmite drvenu olovku (grafitnu) i s njom dobro pretrljajte dio koji je napukao. naime, grafit provodi i mozete rijesiti problem, ali je fora sto on nije bas postojan i ne ostaje na mjestu dugo, ako predjete krpom i obrisete opet morate nanijeti. nije nesto ali moze pomoci za prvu pomoc ;)
probao:)ne radi...jbg

SoundLunatic je napisao(la):
joj davno sam gledao neke diy metode kako se to popravlja, ima dosta nacina, uglavnom treba nanjet nesto sto provodi struju na dio gdje je prekid i radit ce.
to i jeste poenta,al sta nanijet,a da ostane na mjestu kad podrose stakla.nesto cemo valjda skontat,ko prvi skonta neka javi...





Brate ja sam kupio u Beogradu,bila je marka Bizon,trcno srebro za popravku grijaca!!!Pozdrav svima iz Beograda!!!!!Zvonko>





ja sam nasao permatex americka nekakva pasta e sad nema dostave van hr ili van zg nisam siguran e sad ako bi ko mogao donijeti par njih iz zg ako ko ide tu relaciju ona je nekih 40 ak kuna 10 ak km
 
c0d14c je napisao(la):
Zvonko je napisao(la):
leonardo_kemo je napisao(la):
c0d14c je napisao(la):
leonardo_kemo je napisao(la):
raymo je napisao(la):
Ljudi kako se zove pasta izgleda da ce trebat i meni ako netko zna il kad kupis da javis..;)

sutra cu ja pitat pa ti javim ako saznam

saznal kako se zove ????
nisam jos brate,javim kad-ako saznam.poz

bravof je napisao(la):
sta je,zima po rukama kad se gura da upali....:lol::lol::lol:
ma nije drug,nego otiso na planinu i nisam mogo caj skuhat:)

zen3dom je napisao(la):
ima jedno ne toliko postojano rijesenje, uzmite drvenu olovku (grafitnu) i s njom dobro pretrljajte dio koji je napukao. naime, grafit provodi i mozete rijesiti problem, ali je fora sto on nije bas postojan i ne ostaje na mjestu dugo, ako predjete krpom i obrisete opet morate nanijeti. nije nesto ali moze pomoci za prvu pomoc ;)
probao:)ne radi...jbg

SoundLunatic je napisao(la):
joj davno sam gledao neke diy metode kako se to popravlja, ima dosta nacina, uglavnom treba nanjet nesto sto provodi struju na dio gdje je prekid i radit ce.
to i jeste poenta,al sta nanijet,a da ostane na mjestu kad podrose stakla.nesto cemo valjda skontat,ko prvi skonta neka javi...





Brate ja sam kupio u Beogradu,bila je marka Bizon,trcno srebro za popravku grijaca!!!Pozdrav svima iz Beograda!!!!!Zvonko>





ja sam nasao permatex americka nekakva pasta e sad nema dostave van hr ili van zg nisam siguran e sad ako bi ko mogao donijeti par njih iz zg ako ko ide tu relaciju ona je nekih 40 ak kuna 10 ak km




ako ima u zagrebu mogu ja to nabaviti,samo mi daj tacan naziv ako znas
 
Član
ev ne pise tacan naziv al ovi 3 i 4 proizvod e sad koji sta radi to bi se mogao na licu mjesta raspitat post se meni na jednoj strani skroz ona metalna stopica odvojila sa stakla tako da bi mi vjerovatno samo ovo cetvrto trebalo


http://www.geoteh.com/brtvilailjepila.htm:cool:
 

BiT

Član
c0d14c je napisao(la):
ev ne pise tacan naziv al ovi 3 i 4 proizvod e sad koji sta radi to bi se mogao na licu mjesta raspitat post se meni na jednoj strani skroz ona metalna stopica odvojila sa stakla tako da bi mi vjerovatno samo ovo cetvrto trebalo


http://www.geoteh.com/brtvilailjepila.htm:cool:

I ja imam isti problem kao ti.
Dobro si ovo nasao, i nije ni skupo uopste.

Jos kad bi neko rekao da ima kod nas negde kupiti!:icon_sad:
 
c0d14c je napisao(la):
leonardo_kemo nam se usutio a vidi da izgleda svi cekamo da kaze da ide i da ce nam kupit :D
hahaha...hocu zivota mi ako nadjem javiti,nego sam imao problema oko osvjetljenja sata,pa dok sam to rijesio...naci ce se i ovo ne brini:)pozdrav
 
Član
ae imal ko da ide u zg il da dolazi da ponese ? prodje zima dok se ovo dobije
:icon_confused:
 
c0d14c je napisao(la):
ae imal ko da ide u zg il da dolazi da ponese ? prodje zima dok se ovo dobije
:icon_confused:
mislim da ces uzalud to narucivati,koliko sam ja cuo od onih koji su to koristili,nema neke koristi.jbg...izgleda da je jedino rijesenje da se one niti mehanički prespoje,stavis tanku licnu na mjestu gdje je pukla i predjes ljepilom ili lakom preko,e sad koliko je i to ucinkovito...ne znam
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top