grijaci zadnje sajbe

grijaci zadnje sajbe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo ti slika komponente sto sam ja nasao u FIS-u.Zalosno je ali nisam ni pogledao cijenu.Palo mi na pamet da ti trazis to i reko da ti uslikam.[attachment=3085]
 
Član
ajdin_ze je napisao(la):
Evo ti slika komponente sto sam ja nasao u FIS-u.Zalosno je ali nisam ni pogledao cijenu.Palo mi na pamet da ti trazis to i reko da ti uslikam.

Hvala ti puno prijatelju legenda si skoknut cu ovih dana do fisa da to potrazim znas li samo dokle je dogurao autoput jer mi je autic dosta spusten pa da ga ne nagrdim na onim obilaznicama :lol:
 
Član
Nema nigdje makadama, a razlika u nivou imas nekoliko
par prelaza na samoj trasi autoputa iz lijeve u desnu dionicu.....kod visokog pazi da se ne zaletis previse pri izlasku sa autoputa,ima mala stepenica prema dole...ostalo sve ok, premda je obilaznica na nekim mjestima losa pravo....
 
Član
Kenno je napisao(la):
Nema nigdje makadama, a razlika u nivou imas nekoliko
par prelaza na samoj trasi autoputa iz lijeve u desnu dionicu.....kod visokog pazi da se ne zaletis previse pri izlasku sa autoputa,ima mala stepenica prema dole...ostalo sve ok, premda je obilaznica na nekim mjestima losa pravo....

hvala drug moj
 
Član
samo da javnem da sam kupio ovo sredstvo u fis vitezu i rijesio sam problem sa grijacima kosta 16 KM a ima se kupiti i u Sarajevu u onim autodijelovima u sklopu strojerada i kosta 20 KM pa kome treba da zna malo je pipav posao al popravi kvar

Samo da se jos jednom zahvalim Ajdinu sto mi je javio da ima u fis-vitezu :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top