grijaci zadnje sajbe

grijaci zadnje sajbe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
:icon_idea: pozdrav raja imam mali problem sa grijacima zadnje sajbe odnosno kad sam skidao foliju sa stakla neki od grijaca su se ostetili na nekim mjestima i ne rade vise pa me zanima ima li iko od autoelektricara u Sarajavu da bi mi to mogao srediti to se lijepi nekim specijalnim nitima nasao sam negdje postupak na netu al u njemackoj naravno pa ako iko zna kako bi to rijesio kod nas nek se javne a koristit ce svima jer se cesto desi ovaj problem
 

IGY

Član
imas, bronzanu masu koja se nanese na preko zica, nedavno sam vidio u interexu, mislim da je bilo oko 4 KM
 
Član
Dok ne posjetis dobrog autoelektricara ne pali grijace... Meni se zbog kratkog spoja na njima sasula komplet zadnja sajba iz cista mira....
 
Član
IGY je napisao(la):
imas, bronzanu masu koja se nanese na preko zica, nedavno sam vidio u interexu, mislim da je bilo oko 4 KM

probat cu potraziti tu masu da to probam sanirati a sta mislis moze li mi to struja u velesicima napraviti neko mi je njega preporucio da on to jedini radi u Sarajevu radio mi je ranije na audiju alarm malo je poskup al je dobar majstor za elektriku u autu
 
Član
ako nadjes tu masu mozes to i sam uraditi, samo nadjes gdje se linija na sajbi prekinula i naneses na to mjesto da spojis tu liniju i radi;)
 
Član
Neznam za tu bronzanu, al ja sam vidjao boju bas namjenjenu za popravku toga, na bazi srebra, i bila je skupa ko petra kajgana. Nesto oko 20km za mikroskopsku kolicinu. Al za tu popravku i ne treba ti puno.
 
Član
syncro je napisao(la):
Neznam za tu bronzanu, al ja sam vidjao boju bas namjenjenu za popravku toga, na bazi srebra, i bila je skupa ko petra kajgana. Nesto oko 20km za mikroskopsku kolicinu. Al za tu popravku i ne treba ti puno.

mozes li se sjetiti gdje si vidjao tu boju cjena nije problem 20 km je jos prihvatljivo kako znaju biti skupe te stvarcice za te fine i pipave radove ako se sjetis gdje si vidio bujrum pa javni :lol:
 

IGY

Član
kao sto sam ti i u prvom postu napisao, interex, oko 4 KM, dobijes i mini kist, i sve upute kako sta, ja sam nedavno sa tim spajao smd, diode, i radi znaci pravio kanalice, sa tim, za pozadinsko osvjetljenje km/h sata, znaci kad moze tu da provede struju, moze i na sajbi isto tako, a radio sam sa istom masom na prijasnjem golfu, znaci funkcionise pravo
 
Član
IGY je napisao(la):
kao sto sam ti i u prvom postu napisao, interex, oko 4 KM, dobijes i mini kist, i sve upute kako sta, ja sam nedavno sa tim spajao smd, diode, i radi znaci pravio kanalice, sa tim, za pozadinsko osvjetljenje km/h sata, znaci kad moze tu da provede struju, moze i na sajbi isto tako, a radio sam sa istom masom na prijasnjem golfu, znaci funkcionise pravo

Hvala ti jos jednom drug oticu u ovo dan dva do interexa da kupim pa da to za vikend odradim :D
 
Član
:icon_rolleyes: evo danas sam obisao sve interexe u Sarajevu nema nigdje one mase za ljepljenje grijaca a naravno oni sto rade na tim odjelima su totalno neupuceni po obicaju kazu da pojma nemaju sta je to pa ako iko sazna da negdje drugo ima to da se nabavi nek se javne
 
Član
Pa ne zove se to bas bukvalno "masa za lijepljenje grijaca"
probaj u rtv servisima ili u prodavnicama elektrike...
 
Član
probat cu u komel elektroniku oni imaju sve moguce elektronicke uredjaje pa se nadam da ce se nac i nesto za navedeni problem cim sta zbavim ili odradim javljam se sa tacnim nazivom proizvoda i gdje se moze kupiti
 
Član
e saznao sam kako se zove sredstvo za popravku grijaca sad ga jos samo treba negdje nabaviti evo i nekih slikica a ako je iko cuo za ovo sredstvo i ako zna gdje bi ga se moglo nabaviti u bih ili u regiji nek se javne  naziv je: LOCTITE CIRCUIT+
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top