greska na HU ->OFFSET

greska na HU ->OFFSET

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
neko vrijeme mi se pojavljuje kako kad neki vrag na HU (OFFSET) s tim da mi onda prestanu raditi zvucnici sto su spojeni na HU,il npr. jedan radi jedan,a jedan ne,dok woofer sto je spojen na pojacalo radi normala,sinoc sam sproveo nove kablove od HU do zvucnika i opet mi je bilo to izbacilo,nakom par puta paljenja proradilo je normalno,do cega je,znaci kad upalim da svira samo se cuje zvuk na zvucniku kao da je otkopcan i ne radi,ovo izbacuje
ea32616bdecb1f47aeefe39d6a5ad881.jpg
 
Član
RE: greska na HU

jesi probao resetovat player,imas negdje reset dugme ispod plocice uvuceno :icon_rolleyes:
 
BHT Ovisnik
RE: greska na HU

vidit cu to ako mi se opet pojavi,jucer skinem plocicu,propusem na plocici one zice sto spaja na kutiju kad radi,al mislim da je ionako mu bio vakat proradit normalno,to samo nekad se stvori
 
BHT Ovisnik
RE: greska na HU

kako da ne:cool: jetta bola' limuzina ipo:cool:
(okle luksuz:D 10km ova plocica na pijaci,uzeo jer fino svijetli:D)

nego nema tog za resart,al sam ga vise puta vadio,i otkopcavao dzek iza,ope tmi se isto pojavilo,eno sad radi,pa opet neznam kako ce bit kad dođem drugi put u auto:icon_rolleyes:

jel se tko susrecao s ovim
 
Ja imam isti takav Sony i to mi se desavalo, u pitanju bio zvucnik dali velik otpor ili nesto drugo kad sam ga zamijenuo nema vise problema.
 
Član
skini user manual sa interneta i potrazi zasto izbacuje offset ... tako ti je najlakse ...
 
BHT Ovisnik
Simunovic Sladjan je napisao(la):
Ja imam isti takav Sony i to mi se desavalo, u pitanju bio zvucnik dali velik otpor ili nesto drugo kad sam ga zamijenuo nema vise problema.

zvucnici su ovalci 2 po 70 rms,neisplati mi se mjenjat zvucnike,a kad ih spojim na pojacalo problem je sto previse nadjacavaju woofer pa ih spojim na HU
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
zvucnici su ovalci 2 po 70 rms,neisplati mi se mjenjat zvucnike,a kad ih spojim na pojacalo problem je sto previse nadjacavaju woofer pa ih spojim na HU

pa smanji ih na pojacalu........
 
BHT Ovisnik
pojacalo je mac audio mpx 4000 ,eto vidi,mislim da se na njemu nemoze smanjiti ili ja neznam
 
Član
posto imas cetvorokanalca ja da sam na tvom mjestu ovalce bi spojio na dva kanala(na svaki kanal po jedan),a na druga dva u bridge bi spojio woofer......onda podesavas visoke tonove odvojeno i woofer odvojeno....mode prebacis da radi na 3 kanala,podesis gain za woofer i gain za visoke,isto tako ostala podesavanja bass eq.,lpf.....s tim da moras uzeti jos jedne cinceve tako da ti na CH1 i CH2 idu cincevi sa HU-a,druge cinceve kopcas sa LINE OUT na pojacalu i na CH3 i CH4 (mogu ti posluziti neki kraci,ne treba ti ni pola metra duzine).....
sve ovo bi ovako trebalo fino raditi,ali trebas uzeti u obzir da u jetti nikad neces imati fin bass jer ti je sav gepek u limu..... :cool:
 
BHT Ovisnik
j*ime ako ja sad ista kontam,procitat cu ujutru dok malo se oprovaim:icon_confused:
 
BHT Ovisnik
ponesto sam skuzio,probat cu danas,znaci woofer u bridge,trosistemce normala,cinceve spojit kako i jesu, ch1 ch2 idu na HU,a CH3 i CH4 spojim međusobno
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
ponesto sam skuzio,probat cu danas,znaci woofer u bridge,trosistemce normala,cinceve spojit kako i jesu, ch1 ch2 idu na HU,a CH3 i CH4 spojim međusobno

ch1 i ch2 idu na HU,a ch3 i ch4 ti idu na ova dva line out izlaza na desnoj strani pojacala :cool:

e36fa189c40a897a2bb54b913ab1e1fd.png
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top