"Grebuckanje" i treperenje displeja

"Grebuckanje" i treperenje displeja

Član
maloprije isao do grada, upalio auto normala, culo se minimalno skroz, skoro neprimjetno. isto kao i prije ovih minusa sto mi je bilo...
 
Legend
emir_89 je napisao(la):
maloprije isao do grada, upalio auto normala, culo se minimalno skroz, skoro neprimjetno. isto kao i prije ovih minusa sto mi je bilo...

Imas male gremline pod haubom... :lol:

Ma lagano... malo ti alternator ne podnosi minuse, pregledaj remen, remenice, lezaj istog...
a trebao bi kao sto su ti vec rekli masu ocistiti kompletnu na dodirnim tackama...
skini ecu vidi jel ima vode oko njega ili slucajno u njemu...
jer u sustini jedino sto se moze desiti jeste da ti komp. na satu pregori, moze ecu isto da pregori...
al sta je to, sitnica... :(

sa srecom drug... ;)
 
Član
maloprije na onom minusu mi se ponovo culo glasnije nego prethodni period kad je bilo malo toplije, ovaj moj majstor mi rece da se zamajac cuje. sad nezz nisam upucen, ima li veze zamajac sa tim sto mi unutra displej treperi u tom ritmu kojim se on cuje??
 
Član
Imao sam istih problema sa raznim automobilima, i to sve po ovim minusima.Kad je toplije, ili kad se auto ugrije, problemi jednostavno nestaju.
 
Član
znaci tvoj savjet da ne mijenjam nista?? ne bih ni ja mijenjao dok ne crkne, ali me u nedoumicu dovodi sto imam ponudu da za 400KM uzmem citav set kvacila + zamajac sa golfa 5 koji je presao originalnih 50 hiljada, prva ruka kupljen u asi, skinuo ga ovaj jaran sto prodaje i garantuje mi da je u odlicnom stanju. pa sad nezz, jer koliko ja znam, cijena im je puno veca, a mozda ubrzo ode, pa budem morao preko milje izletiti za nov. polovan ne bih uzimao, ali ovo znam da me nebi zavalio. tako da sad nezz sta da radim
 
Top