Gran Turismo 4 - Photos by me & Allroad

Gran Turismo 4 - Photos by me & Allroad

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

EJ2

Član
ima li tu civic ej1 ili 2? daj ako ima i njega malo uslikaj, nafuraj ga... i boju kao moju :cool:

cisto sumnjam da ima... meni se najvise svidjao drugi dio GT-a iako graficki nije nikakva konkurencija nastavcima... Nema sta, valja nabavit' PS2

poz
 
Član
EJ2 je napisao(la):
ima li tu civic ej1 ili 2? daj ako ima i njega malo uslikaj, nafuraj ga... i boju kao moju :cool:

cisto sumnjam da ima... meni se najvise svidjao drugi dio GT-a iako graficki nije nikakva konkurencija nastavcima... Nema sta, valja nabavit' PS2

poz

ja za gta san andreas za kompjuter,imam hondu civic hečbek mk5,mk6,mk7
civic coupe ona što je negdje 97me napravita,novi civic coupe,imam i crx 89to i onu stariju,uglvnom ima dosta hondi a grafika se može nariktati da budu auta ko iz nfs prostreta :cool:
 

EJ2

Član
Trozic je napisao(la):
ja za gta san andreas za kompjuter,imam hondu civic hečbek mk5,mk6,mk7
civic coupe ona što je negdje 97me napravita,novi civic coupe,imam i crx 89to i onu stariju,uglvnom ima dosta hondi a grafika se može nariktati da budu auta ko iz nfs prostreta :cool:

znam to, i ja sam ubacivao svasta u gta.. dok me nije iznerviralo jer sam trebao ukrasti neka auta a nisam znao koja su... Ma nije isto kao Gran Turismu, ali hvala :123:
 
jooj spominje se GT,a mene nidje,puuu ***** ti! :)

Eto da se pohvalim da sam presao ovu igru 100% kao i sve prosle nastavke (osim trice,96%,ne pitajte me zasto).Onaj ko misli da je lako preci GT4 nek proba,uuuuuh al ce se prevariti,ajd sto moras voziri Ring puna 24 sata (!!!) nego su meni bile najteze misije,jaaaaao prolio sam litre krvi i znoja dok to nisam presao,eh to su bili dani:icon_twisted::123:

Evo koja slikica (stare slike sigurno 4 godine;)) nazalost PS mi je crko prije par mjeseci

i347590_1.jpg


i347593_2.jpg


i347597_3.jpg


i347603_4.jpg


i347607_5.jpg


i347608_6.jpg


i347609_7.jpg


i347613_8.jpg


i jedna nije moja ali eto nek se nadje nek prikaze moc detalja GT-a :D

i347615_9.jpg
 
Član
EJ2 je napisao(la):
Trozic je napisao(la):
ja za gta san andreas za kompjuter,imam hondu civic hečbek mk5,mk6,mk7
civic coupe ona što je negdje 97me napravita,novi civic coupe,imam i crx 89to i onu stariju,uglvnom ima dosta hondi a grafika se može nariktati da budu auta ko iz nfs prostreta :cool:

znam to, i ja sam ubacivao svasta u gta.. dok me nije iznerviralo jer sam trebao ukrasti neka auta a nisam znao koja su... Ma nije isto kao Gran Turismu, ali hvala :123:

:lol: čuj to krao auta,dobro si izdržo,pa imaš trainer a i imaš garažu ,pomoću trainera kad uđeš u igru shift+6 i pojavi se pred tobom auto koje si ubacio itd od 6 do 0...
u gta san andreas se mogu ubacivati spojelri,felne....
ja imam civic hečbek ima 2 vrste tuninga i može biti obični....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top