graficka - preporuka

graficka - preporuka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja bih bježao od kupovine 8800 GTX pogotovo onih sa pika...to je jako dobra grafička, ne kažem, ali je i jako stara i većinom je prodaju kad je pri kraju... ili kad je već okusila mirise rerne :D
 
Član
haso je napisao(la):
VV-Driver je napisao(la):
e kralju, ja sam igro GTA IV sa AMD dual core 4000+ 2 gige rama i 8600 Grafickom, skinesh sebi patch za Shadow tj sjene i stavis ih na medium i sigurno ces moci igrati, ja neznam sta vi podrazumijevate pod normalnim igranjem al ja znam da meni nije kocilo ni sekunde ;) i Bitno je da je pc u dobrom stanju, znaci nema virusa ne koci i slicno ;) ako sta zatreba javii se i na PP ;)

e to me je zanimalo;)
a ako bi kupio nvidiu 8800 ili 9800 jednu od ove dvije, svejedno mi treba jaca napojna?

http://www.pik.ba/artikal/2119746/napojna-jedinica-thermaltake-550w/

moze li ova napojna gurati Nvidia GeForce 8800 GTX 384 bit, trebalo bi valjda da moze:icon_question:



Ma nije to nesh posebno jaka graf. mogla bi i od 400 - 450 sigurno, a jos ako ti je xp igrica ce da leti, jer kod mene je sedmica i ima malo vece zahtjeve XD
 
Član
9800 gt 512mb je dobra grafička (imo je),hoće povući struje,napojna da valja nema je ispod 150-180km,
ili naći neku polovnu malo bolju da nije kinez,wataža koja je navedena ništa ne znači to nisu realne cifre samo
marketing,naveo sam gore cijenu nekog pristojnog napajanja od 500-600w.
A kako će ti gurati igre zavisi i od monitora,što manja rezolucija bolje će raditi...
 
Član
a u pm pa skuplja napojna nego graficka, jbte trebace mi min 300KM da igram GTA, i mozda opet nece moci:)....bolje 300KM ubaciti u fiata:)

a windows 7 je, a monitor 22
 
Član
Kompjuter je rupa bez dna kad počneš ulagati u njega,možda je bolje kasnije da taj svoj prodaš i dodaš što si mislio uložiti
pa kupiš nešto jače...
Rođak je imo 9800gt u kombinaciji sa amd athlon 3.0 x2 i 4gb ddr2 rama i na 22" 1680x1050 je sve gurala
dok nije došo BF.3,imo je samo problem sa strujom jer bi pri opterećenu ugasila komp dok nije uzeo kvalitetnu napojnu.
 
Član
haso je napisao(la):
a u pm pa skuplja napojna nego graficka, jbte trebace mi min 300KM da igram GTA, i mozda opet nece moci:)....bolje 300KM ubaciti u fiata:)

a windows 7 je, a monitor 22

Za te pare kupiš pištolj i izletis na ulicu oteti auto.. i onda zivis gta :lol:

bolja je grafika a i ne zahtjeva puno, mozda jedan hamburger da te drzi 3-4 sata ;)
 
A ovako nesto Sapphire HD 6670, 1GB GDDR5 128bit, Dual Link DVI + HDMI + DP
http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=9997
 
Član
ma odusto sam, kupim graficku onda moram napojnu, pa vjerovatno i procesof pa onda i kuciste garant drugo ovo ono bla bla....NISTA MOZE LOCK.....hvala na pomoci;)
 
Član
ja sma kupio 8800gt prije mjesec dana (90 KM), neko spomenu pregrijavanje, ja nemam problema sa tim, napajanje mi je 400w ni tu nema problema (gta ide na medium 40 fps, mada gta i nije neka igrica)
pozZ
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top