GPS Navigacija 7" bluetooth, AV-IN, FM MP3/MP4

GPS Navigacija 7" bluetooth, AV-IN, FM MP3/MP4

Pod dragi ljudi,
Imam u planu kupiti sledeci artikl:
http://www.olx.ba/artikal/14173617/gps-navigacija-7-bluetooth-av-in-fm-mp3-mp4/

Znaci to je kao sto pise GPS Navigacija 7" bluetooth, AV-IN, FM MP3/MP4
Zanima me da li neko ima iskustva sa istom ili necim slicnim?
Navigacija bi isla u DIY radove tj. u Vectra B kao sto sam vec pominjao prije,
na mjestu srednje ventilacije
08.jpg

Preko fm transmitera bi emitovao zvuk sa mp3 ili video verzije na moje fabricke zvucnike od auta,
sto je naravno moguce jer imaju te mogucnosti, pa me interesuje kakav ce zvuk biti?

Pored toga vidite da ima I av-in, pa na taj nacin bi ugradio i
Rikverc Kameru integrisanu u nosac Tablice
http://www.olx.ba/artikal/18130397/rikverc-kamera-integrisana-u-nosac-tablice/
Tu naravno svi znamo cim se ubaci u rikverc prikazuje sliku na monitoru koji sam gore pomenuo.

Mislim da sam fino zamislio, da ce biti lijep projekt koji cu realizovati
a jos zelim cuti vasa misljenja, preporuke ili kritike.

Slobodno mozete baciti slikovni prikaz drugih DIY multimedija, vasih radova itd. da ne nabrajam :)
Hvala Vam.
 
Član
Po meni je bolje uzeti tablet, mozes proci i jeftinije, a imat ces brzi i bolji uredjaj od ovog, a mogucnosti tableta u autu su neogranicene
Drugo zvuk preko transmitera je sranje, znas i sam kako je kad ide muzika preko njega, mijesaju se stanice, pizde materne. Ne znam kakav ti je player, preko aux-a je zvuk puno bolji. Mozda ti je fabricki player pa u tom slucaju ides na transmiter, ali proguglaj malo,mozda mozes izvuc aux sa playera, i ja sam to uradio na fabrickom playeru od moje 307ce
 
nije fabricki, nisam ga ni dobio kad sam kupio auto,
u pitanju je neki cd plejer bez usb ulaza ili memorijske,
daj mi predlog sta uzeti za te manje pare od 7 inca,

znaci trebao bi mi tablet koji ima aux izlaz za cd plajer i av-in da mogu realizovati
sto sam zamislio? a gdje to naci ?
 
mozes mi malo pojasniti, znaci ako uzmem tablet, napajanje mi ide preko upaljaca ?
av in prelaz na hdmi (kabl predpostavljam) ?
a sta je sa aux izlazom za plejer ? preko cega to kopcam, ne znam da toliko izlaza ima jedan tablet ?
sorry na pitanju ako ispada glupo
 
Član
Druze slusalice se ustekaju na svaki tablet i tu dobijes izlaz za radio. Sto se tice punjaca za tablet njega ces naracno rasklopiti i zalemiti 2 zice koje ces recimo spojiti plus na sušac šajbe da ti ne bise kablovi po autu. A minus negdje na dobru masu. Na radiu svakom se moze napraviti aux in tako da to se da srediti. Fm trasmiter zaboravi. Nula zvuk. Ljepsi je sa ploca od pre 30 godina. Sto se kamere tice to je covjek objasnio gore. Postoji audio video kabal koji se konvertuje hdmi. Tako da ti je prioritet traziti tab koji tako nesto ima. Od tableta gledaj da uzmes samsung...imas ovih sedmica sad po 200km ili nexus 7....kad uzimas uzmi nesto sto je sposobno i brzo. Takodje sto se tice punjenja baterije..to bi bilo dobro napraviti neki prekidac jer nije dobro da se on stalno puni nekad treba i da isprazni bateriju. Ujedno tim prekidacem ces rjesiti paljenje i gasenje tableta jer ce ti tasteri biti skriveni u blendu. Neki mali taster napravis negdje na skriveno mjesto
 
hvala ti brate, iskreno fino si objasnio :turbo:nemam rjeci
(samo mi nejasno kako taj taster za paljenje i gasenje rjesiti), mozda one aplikacije za auto sleep I sl.?
 
Član
Kako ces upaliti tablet? Ako je taster ispod blende. A svaki tablet upali ekran kad ga spojis na punjac. Rada mozes iskoristiti da radis dalje na njemu. Naravno u pozadini ugasiti zakljucavanje jer nemas potrebe za istim. Sa tim prekidacem ces rjesiti da se to napraviti recimo ako imas negdje mjesto da treba biti nekakav prekidac a nemas ga..tipa grijaci sjedala ili tako nesto. Kupis ga na otpadu i na njega spojis struju dolaznu i odlaznu za napajanje tableta.
 
Član
Imate aplikaciju autosleeper, i ona ce vam palit i gasit tablet onda kad budete palili ili gasili auto. Fino samo namjestite nakon koliko sekundi zelite da se ugasi i to je to. Ne treba vam nikakav taster. Ja sam bas danas u pezoa ubacio tablet, ali jos uvijek nisam sve fino zavrsio, jer me malo zezaju kablovi,pa moram otvorit tablet i na njega zalemit zice. I aux se moze zalemit direktno, ali onaj metalni dio sa aux konektora se mora ubacit u utor nakon sto se zaleme zice, jer on sluzi kao prekidac
 
Član
Mislim da je bolje zbog baterije da ne bude uvjek na punjacu. Zato savetujem taster da se stavi. Jer svaki tablet moze izdrzati 3 do 5 sati ukljucen ekran pa kad izbaci da je prazan ukkjucis punjac na taster i rjesis stvar...mislim da je malo bolje nego da je baterija stalno ma 100
 
Top