Gostovanje u RTVIS/ tema predstavljanje SR a

Gostovanje u RTVIS/ tema predstavljanje SR a

Član
Da ne sirim pricu, danas sam sjedio sa urednikom emisije Nedjeljno popodne Radio televizije Istocno Sarajevo i tema razgovora je bila predstavljanje Street Race scene u BiH u obliku gostovanja u emisiji koja se snima u subotu 02.04.2011. godine u 15h u studiu navedene Radio televizije. Uglavnom interesuje me dali je moguce da dvojica "najkompetentnijih" predstavnika SR scene dodju na snimanje i predstave istu..

Znaci radi se samo o tome da se predstavi SR i sve discipline koje proizilaze iz istog. Bilo bi pozeljno da se ponesu neke fotografije projekata, street race ova, snimke, i sve sto mislite da je potrebno da bi se predstavila pozitivna strana ovog sporta..

Prijedlozi!
 
zasto se nebi javili ti neki kompetentni predstavnici SR scene...mozda i gledanijim tv kucama naumpandne da naprave takvo sto...i ovako prepisuju jedni od drugih
 
dobra stavr,imal ko od racer-a da bi se javio?U dobrotvorne je svrhe....
ajmo oni koji su se hlupali u prsa kada nam je prijatelj poginuo...ja bi ali nemam pojma o tome kako i sta se kvalifikuje i to...nisam nikad ucestvovao,ali vjerujem da ima ovdje makar 10-tak koji su sposobni za ovo,da nas predstave u lijepom svjetlu... ;)
 
Član
RTVIS je mlada televizija, i tek prosle godineje usla u vodece kabl operatere.. Gostovanje ce biti okaceno i na YT naravno ako se neko prijavi danas do 16h. Termin je po meni jako dobar, i mislim da se moze izdvojit pola sata za gostovanje i predstavljanje BiH SR scene.

Zainteresovani se mogu javit meni na PM ukoliko ih zanima nesto vise..
 
Član
Ma treba otici neko potkovan,sta treba da ode neka usijana glava,i da mu se zavrti od pitanja,pa pocne lupat ko Maksim po diviziji :icon_smile: nekad je drzavna televizija imala dobre emisije,steta sto su prestali sa tim projektom
 
Član
Nista, niko se nije javio tako da ove sedmice nista od gostovanja.. Sljedece sedmice nedjeljno popodne ide u zivo i pocinje u 16:30 pa se nadam da ce se do tad neko javiti..
 
Top