Gorivo INA

Gorivo INA

Član
Svi oni bi trebali da ispunjavaju opste propisane norme sto se tice kvaliteta goriva , a svi ovi nazivi Euroclass , Qmax i dr. se odnose na naknadno dodane aditive . Koliko tih aditiva ima u praksi to je pitanje , a vjerovatno je veći procenat marketinga nego aditiva ...
 
Član
Po mome misljenju, nisu mediji daleko od istine. Sve je to marketing, jeftini rekao bih, jer narod nije upoznat sa materijom. Svaki dan sam svjedok kad ljudi misle da je npr. EURO 5 dizel "jaci" od EURO 4 (pa kad naspu 5-icu kazu, al bolje vuce...), i sl. sto veze sa mozgom nema, pa i ovo, sto raja misli da Euroclas ili Q MAX, trte-mrte, jace ili bolje gorivo... Treba li dodati, da je za INU, vezana sve ijedna najveca i prljavija afera, od kupovine MOL-a, do dokapitalizacije Energopetrola, manipulacije akcijama, a ovo je ravno djecijoj sali.
 
Poslednja izmena:
Član
Neki dan je bilo navodno neko istrazivanje Avaza i kazu najbolje gorivo je Gazprom i INA
Izgleda da nas ljudi uveliko levate.pa budi pametan
 
Član
Jest, eto u avazu imaju aparaturu za testiranje :D
Placeno je to sve da se prezentuje javnosti kao nesto wow a ustvari isto kao i na ostalim pumpama
Otprilike ti testovi izgledaju kao objave petrola i slicnih da su u njihovim testovima njihova goriva najbolja:D
 
Ja vjerujem da Petrol ima najbolje gorivo,znam jer mi w211 nije nikad ulazio u safe mode sa njihovim gorivom,a sa ostalim redovno,doduse injektori su bili losi pa je bio dosta osjetljiv na to.
 
Top