gopro ili nešto jeftinije

gopro ili nešto jeftinije

Član
planiram uzeti isključivo za vlog yutube, sa gopro sigurno da neću pogriješiti ali bi išao na šta jeftinije, interesuju me ove jeftinije verzije, trebaju mi informacije iz prve ruke, ja imam dsrl aparat i skupe objektive ali je to teško za svaki dan i ne želim da izgledam čudno i treba mi nešto malo sa nekim kvalitetom , ne treba mi 4k, već fulhd.

znači kamera za auto, motor, biciklo snimanje iz ruke većinom itd...
 
Član
za auto mozes koristiti i telefon...krackovan sygic ima opciju snimanja...
evo video pa vidi da li ti odgovara kvaliteta...
 
Član
GoPro uzmi, najjeftiniji model je oko 300 KM (GoPro Hero), Full HD, za tvoje potrebe ce biti odlican.
 
Član
znači bolje opcija je goprohero onaj što se vrti 300km novo nego sjcam5000 koji je opet slično para...
 
Član
jesil zaintersovan za nesto ovakvo izuzetno kvalitetna kamera
 

Prilozi

  • goclever_dvr_gold_z2_tanio_net.jpg
    goclever_dvr_gold_z2_tanio_net.jpg
    67 KB · Pregleda: 37
Član
SJ hvale maksimalno i kazu da su veoma dobre kamere (zato su i poceli da kopiraju i njih).
Ja vec tri godine koristim GoPro i nikakvih problema nemam...
 
Član
Ja imam GoPro hero 3 , ponekad nesto snimim s njoj , prije svega je dobra sto je prakticn ai malih dimenzija uz to dobijes uz nju dosta nekih nosaca i svasta nesto, radije uzmi nju polovnu
 
BHT Ovisnik
Ja koristim SJ4000, i to vjerojatno kopiju kopije,ali extra. Koristio sam je za sve,sto pod vodom,sto na bajku,sto autu. Sada imam noviju verziju za WIFI, i jako zadovoljan.
Eo bezze snimak,sa modela bez wifi, na kompu HD extra,moja preporuka...
 
Ako mislis na vlogu pricati onda idi na gopro jer je kod drugih kamera Mic uzasan a nema opciju da se spoji externi dok je kod GoPro Mic extra (kad se stavi u otvoreno kuciste) a i takodje ima opciju za externi.
 
Član
za zvuk imam zoom h4 kao externi i rode mic pro na dsrl, i sync u premieru i sve fajn, znam da su na svim tim kamera banana zvuk, al me interesuju najviše video sa tim malim kamerama, kasnije ću kupiti i dron pa da to bude onako svjetski :)

imam ja dsrl, al nemogu da se zamislim kao caisey neistat sa dsrl rigom da furam po bih :)
 
Top