Google chrome problem,crashuje

Google chrome problem,crashuje

Član
Od sinoc mi pada chrome, nekad skroz padne nekad stranica koju gledam nece da se ucita.Jel se jos kome ovo desava :icon_question:

2cshvlz.jpg



2qibe5l.jpg
 
Član
Ako ti cresha samo google chrom-e probaj reinstalirat..a ako i drugi browseri ..vrlo moguce da je do RAM memorije...poz
 

OmO

Član
Isto mi se desava na google chrome, reinstalirao ga i problem jos tu. Neke stranice kad crashuje ne mogu otvoriti nikako, a neke kliknem reload i otvori. Ne znam koji je to fazon
 
Član
Kod mene je isto bio taj problem pa sam samo s neta skinuo drugu verziju Chrom-a, instalirao je i poslije bilo sve u redu :icon_biggrin:
 
Član
zanimljivo da si sa istim racunarom nekad mogao igrati igricu on line i biti na fejsu i msn-om razgovarati sa frendom (koji ti je on line partner na igrici) a danas taj isti racunaj jedva pogoni samo fejs i isti racunar odjednom ima premalo RAM-a....
 
Član
imao sam isto to,prvo deinstalirao chrome pa skinuo drugu verziju i radilo sve samo je sporije bilo,sad koristim vecinom mozillu a chrome samo kad sam na stranim stranicama pa mi ponudi prevod :lol:
 
Top