Google AdSense-info i iskustva

Google AdSense-info i iskustva

Član
E pa ovako, bicu kratak, ako neko radi sa Google AdSense ili ima nekih iskustava sa tim, neka napise ovde ili meni na pm kako to ide, sta mu je sve trebalo za registraciju, da li postoje neke cake il sta vec, imam jos dodatnih pitanja...Nadam se da ima nekog da se javi povodom ovoga, admini nadam se imaju nekog iskustva...
 
Član
Sredjeno, mozda bude i vise komada, samo da vidim da li da se upustam u taj AdSense, da vidim kako to tacno radi, kako se prima uplata, koliki su prihodi itd...
 
Član
Šalju ti novac na adresu kući ako želiš... poslije svakih 100 dolara na računu možeš zatražit i pošalju ti. Bez ikakvih problema i sl.

Registruješ se jednostavno, integrišeš kodove u sajt... i to je mudrolija :) Zatražiš neki code, tj, sigurnosni od njih kad se uloguješ koji trebaš na accountu upisat, i oni ti taj code pošalju kovertom na vrata da bi ti potvrdio tačnu svoju adresu...

Ostalo je na posjetama :)
 
Član
OK, a jel treba da im se salje nesto tipa kopija licne karte itd, ili samo dobijes tu kovertu na kucnu adresu ??? I koliko se to vremenski ceka, ako neko zna ???
 
Član
BMW-GTI je napisao(la):
OK, a jel treba da im se salje nesto tipa kopija licne karte itd, ili samo dobijes tu kovertu na kucnu adresu ??? I koliko se to vremenski ceka, ako neko zna ???

Nikakve kopije i sl... napravi account i čitaj, sve će ti biti jasno... samo je bitno da tačne podatke uneseš i to je to... na navedenu tvoju adresu ćeš dobiti code u roku od 15tak dana i taj code uneseš u account gdje se traži... to je potvrda tvoje adrese gdje ti mogu poslati pare.
 
Član
BMW-GTI je napisao(la):
E hvala puno, ako se jos neceg setim, pitacu :D

Nema prob... večeras se basš logujem da vidim kakvo je stanje kod mene hehe iako sam od nove godine oborio oba sajta, tako da više se ne bavim tim niti imam vremena za iste zezancije ;)
 
Član
Ja sam potvrdni code cekao 2mj, a ako planiras adsense onda lupaj search banere i sve sto stignes, jer zarada ide jako sporo, al ide u svakom slucaju nije prevarantska firma, mislim da je minimalna isplata 80 dolara, i mozes mjenjati postavke isplate.... Uglavnom đaba ti i velika posjecenost sajta, ako raja slabo klika na reklame, evo ti zivi primjer BHTuning, vidim imaju adsens, al vjerujem da ni 30% posjetitelja ne klikne na banere od google-a.... Tako da bi svi trebali znati da jednim klikom svaki dan dosta doprinosite i bh tuning-u, i financiranju naravno...
 
Top