„Golfom“ pokosio pješaka

„Golfom“ pokosio pješaka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
U tuzlanskoj ulici Maršala Tita, neposredno pored Male pijace, u subotu oko 19 sati dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj je teške povrede zadobio pješak osamdesetogodišnji N. Koval iz Tuzle. Prema riječima operativnog dežurnog MUP-a Tuzlanskog kantona, pješaka je udario automobil „golf 5“ kojim je upravljao E. Tanović iz Tuzle, a uviđaj na licu mjesta izvršio je kantonalni tužilac iz Tuzle. A. H. (Avaz)
 
Početnik
sigurno na onom pjesackom prelazu, gdje je svakom vozacu zlo sto mora da stane, cim krene na zeleno... strasno... ta raskrsnica je katastrofa... ali nije samo sada, bila je i ranije... tj. od kad ta raskrsnica postoji, ona je problematicna!!! bljak...

mislim da znam ovog ciku, zao mi ga bas...
 
Legend
bilosto je napisao(la):
sigurno na onom pjesackom prelazu, gdje je svakom vozacu zlo sto mora da stane, cim krene na zeleno... strasno... ta raskrsnica je katastrofa... ali nije samo sada, bila je i ranije... tj. od kad ta raskrsnica postoji, ona je problematicna!!! bljak...

mislim da znam ovog ciku, zao mi ga bas...

Ma neznam, imal neka raskrisnica u TZ da nije problematicna.
U principu nije do ulica, sve je do opste nekulture vozaca. Ja sam poslom nesto bio u Brckom ovih dana, da vidite kako tamo ljudi reaguju na pjesake.
Samo se priblizi trotoaru staju ti odmah. Nema ni vikanja ni trubljena svirenama. Ali isto tako niti jedan pjesak ukoliko u blizini ima obiljezen pjesacki prelaz nece preci isti na crveno svjetlo. Cudo jedno !!!
 
Član
eh sad ja htjedo napisat da se slazem s tobom daki, al da ima i do pjesaka, kad vidim ti napisa na kraju nesto slicno...
sto se tice ovih deda, vecina samo krene prelazit, nit gledaju imal auta nit pjesakog, samo opleti...
na kazem ja da je ovdje bio takav slucaj, nego samo konstatujem cinjenicu u koju sam se nebrojeno puta uvjerio...
 
Član
daki je napisao(la):
bilosto je napisao(la):
sigurno na onom pjesackom prelazu, gdje je svakom vozacu zlo sto mora da stane, cim krene na zeleno... strasno... ta raskrsnica je katastrofa... ali nije samo sada, bila je i ranije... tj. od kad ta raskrsnica postoji, ona je problematicna!!! bljak...

mislim da znam ovog ciku, zao mi ga bas...

Ma neznam, imal neka raskrisnica u TZ da nije problematicna.
U principu nije do ulica, sve je do opste nekulture vozaca. Ja sam poslom nesto bio u Brckom ovih dana, da vidite kako tamo ljudi reaguju na pjesake.
Samo se priblizi trotoaru staju ti odmah. Nema ni vikanja ni trubljena svirenama. Ali isto tako niti jedan pjesak ukoliko u blizini ima obiljezen pjesacki prelaz nece preci isti na crveno svjetlo. Cudo jedno !!!

Potpis. Ja sam inace iz Brckog, a studiram u tuzli...Razlika nebo i zemlja. U Tuzli niko nece stat na pjesackom,niti kada je tebi zeleno a oni skrecu...Dok u Brckom ljudi sami staju cim si blizu pjesackog prelaza.
Velikim dijelom mi se zbog toga Tuzla gadi... Izvinjavam se tuzlacima ako sam ih uvrijedio, al to je njihova opsta (ne)kultura.
 
Legend
CocaCola je napisao(la):
daki je napisao(la):
bilosto je napisao(la):
sigurno na onom pjesackom prelazu, gdje je svakom vozacu zlo sto mora da stane, cim krene na zeleno... strasno... ta raskrsnica je katastrofa... ali nije samo sada, bila je i ranije... tj. od kad ta raskrsnica postoji, ona je problematicna!!! bljak...

mislim da znam ovog ciku, zao mi ga bas...

Ma neznam, imal neka raskrisnica u TZ da nije problematicna.
U principu nije do ulica, sve je do opste nekulture vozaca. Ja sam poslom nesto bio u Brckom ovih dana, da vidite kako tamo ljudi reaguju na pjesake.
Samo se priblizi trotoaru staju ti odmah. Nema ni vikanja ni trubljena svirenama. Ali isto tako niti jedan pjesak ukoliko u blizini ima obiljezen pjesacki prelaz nece preci isti na crveno svjetlo. Cudo jedno !!!

Potpis. Ja sam inace iz Brckog, a studiram u tuzli...Razlika nebo i zemlja. U Tuzli niko nece stat na pjesackom,niti kada je tebi zeleno a oni skrecu...Dok u Brckom ljudi sami staju cim si blizu pjesackog prelaza.
Velikim dijelom mi se zbog toga Tuzla gadi... Izvinjavam se tuzlacima ako sam ih uvrijedio, al to je njihova opsta (ne)kultura.

Nemoj se ni ti naljutiti ili sebe pronaci u ovom sto cu ti sada napisati.
U Tuzli, kao sto je odavno u Sarajevu ima veoma malo Tuzlaka, a 90% raje je Kalesija, Zivinice, Banovici, Lukavac, Brcko, itd... koji su dosli nekada u ovaj grad da studiraju i nadju posao, a umedjuvremenu prodali njive krave i stale i kupili stanove pa i ostali ovdje, tako da se mi Tuzlaci, nismo nasli uvrjedjenim;)

Bas sam cuo skoro neku zezanciju, kaze jos nam je ostala nena Mejra u Medjasu, hajmo i njoj kupit stan na Stupinama :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top