golfic

golfic

Član
napises malo o autu kad otvaras garazu, godiste, motor, opremu, neke planove il tako nesto;)
 
Član
fin golfac...nego daj na vise informacija,,godiste,oprema sta je uradjeno,,koji motor :icon_question: :cool:
 
Član
nisam ocekivao ovako brze komentare :icon_biggrin: novo ispod su neke stare fotkice,motor 1.4 97.god ,abs,2x air bag,el siber,maska bez znaka,bad look,angel eye,alu felge,zatamnjena zadnja stakla,promjenena sjedista,nazad ugradjeni naslonjaci za glavu i postavnjeni "solidni " :icon_biggrin: zvucnici na zadnju dasku,sto se motora tice, nisam stavljao jos nikakve sportske filitere,niti chipovao,ali ga redovno odrzavam i to jt to,u buduce imam namjeru ubaciti plin,na ljeto neke alu felge 15 sa pet krakova,i najvjerovatnije farmanje,s tim sto cu mozda ja raditi airbruch na njemu,para nekuh detalja,a volio bih kad bi mi nesto preporucili... posto sigurno imate vise iskustva o tome ;)

sto se farbanja tice ,mislio sam istu boju,ali ako neko ima kakvu ideju,bujrum :cool:

edo_benz je napisao(la):

:cool: hvala



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
nije losa ova tvoja boja imas u projektima momak iz cazina sto je radio III-golfa pa mozes nesto slicno ako ti se svidi.


Golf mk3 VR6 by Jusin
 
Član
lijep pezo,bas me cudi pa ga nisam zrakno :icon_confused: al ipak treba uzeti u obzir da je bio 1. Maj :lol:
 
Top