Golfac iz doboja :)

Golfac iz doboja :)

Golf je 84god. i eto nesto ko trudim se da i uradim na njemu da izdrzi jos neko vrijeme. :))

zme4qt.jpg
vzei6t.jpg
dnzvxs.jpg
6yyxqh.jpg


Dosad sam na njemu uradio par sitnica kao sto su
sjedista,centralna,ali je bio obicni dizel pa sam
ubacio turbinu ali od pasata 3 od 59kw.
Bice jos par nekih sitnica da se odradi da bi mu
izvuko jos malo duse sto mu je ostalo. :))
 
Član
Haha jedan jedini ovakav u gradu ako ga ne vidis bar ga moras cut uvjek zvone Cke Beogradske :lol::lol::lol:
 
Sto me BmD podsjeti prije 4 god kako se tu znalo okupljati pa ici na onaj poligon, haman je to u zaborav sve otislo :icon_cry:
 
soffa je napisao(la):
od cega su sjedisat svidjaju m ise..;)

sjedista su od seata.:icon_smile::icon_smile:

mirza_mali je napisao(la):
Sto me BmD podsjeti prije 4 god kako se tu znalo okupljati pa ici na onaj poligon, haman je to u zaborav sve otislo :icon_cry:

nema vise toga.ovo ljeto se ponekad sjedilo al slabo skroz.:icon_confused:

CaFa je napisao(la):
Fin je golfac :D
nisam te vidjo u gradu,ili nisam obraco paznju :D
:cool::cool:

hvala. vjerovatno nisi obraco paznju.. :icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
Sto me BmD podsjeti prije 4 god kako se tu znalo okupljati pa ici na onaj poligon, haman je to u zaborav sve otislo :icon_cry:

Nema vise toga, manje vise preko ljeta mi smo i sjedili pored BmD nekad bude 2-3 auta nekad 7-8 kako kad, mada kad bi se sastavili svi sa kojim smo dobri a koji imaju auto popunio bi se komplet onaj parking ispred ograde BmD-a, samo sto to raju i ne zanima a i lova je u pitanju. U raji jedino Halid i Edo sto nesto rade oko auta mi ostali vise manje odrzavamo postojece stanje, mada ako prodam Francuza i uzmem nekog Svabu imam u planu nesto radit al do tada ko ziv ko mrtav:lol:
 
Član
http://www.youtube.com/watch?v=2r3ybGIA0oQ&list=UUjv-yt4IallQtAL4LX1p8ww&index=17

tako je to nekada bilo mada to je bilo daavno
 
Top