golf_2_1.3

golf_2_1.3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Golf je extra al da ide u drugoj 110 ne vjerujem ja vozio max 90 1.3 benz a 1.6 ide u drugoj 110km/h nemoj se uvrijedit to je moje misljenje
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
Golf je extra al da ide u drugoj 110 ne vjerujem ja vozio max 90 1.3 benz a 1.6 ide u drugoj 110km/h nemoj se uvrijedit to je moje misljenje

I ti ne vjerujes da TD s intercoolerom moze ici 200 km/h pa kako da povjerujes u ovo! A ovo je benzin i on ce ubrzavati sve dok ne crkne!
 
kod mene je g2 1.3 druga 85 km/h blokada treća 120 blokada i 4 brzina 145 blokada to je to probo sam sto puta sumnjam da drugom može koliko si ti napiso pa sad...
 
Dobrodosao!
Bez uvrede, ali ni meni bas nije sasvim jasno...120?
Moj motor je 2.0 ccm, 107 hp, pa idem 120 u drugoj...
 
to moze al 1.3 ne moze ili to nije 1.3 a intercooler moze ic 200km/h al 1.9 mogo sam i ja napisat da sam vozio 200 al ne zelim da se preseravam bez uvrede
 
Početnik
Pozz.dobro dosao..jeste malo nevjerovatno,al moze biti ajnspric,mjenjac petak...al nisam jednom vidio kako golf 1,3 b. ide 120km/h,i tako 20km i procuri ulje na sve strane..
 
Član
Ma pusti te to sta se zamarate oko toga,istina je da moze drugom 100km/h,ako je 1.3 stariji model znaci nije ajnspric nego karbas i ako je 4 brzine.
 
hvala za dobrodoslicu,ostacu aktivan,a ovaj sto je rekao da ga mucim imao je pravo,hehe,al sta ces nije to auto za cuvanje,pozz
 
ne ljutim se ja za ove komentare,al ko god ne vjeruje nek dodje u cazin i ponese 5 km za gorivo,hehe,niko mi nije vjerovao dok nije vidio,a ovo za ulje nije istina jer meni jos nigdje nije procurilo,golf ima hidromotor na karburator
 
pojacalo je "sinus live 2006",500w,a bice vremena i za kablove,hehe,bolje da ih ima viska uvijek za nesto trebaju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top