Golf5

Golf5

Član
ugasi se i nemoze se upali nikakvo upozorenje nije pokazivao u pitanju je golf5 tdi 1,9 66kw,
prvi put se ugasio i majstor je prikopcao na dijagnostiku i neke je greske izbacivao i kao ok je medjutim poslije toga sam presao oko 30 kilometara i opet isto ugasio se i morao sam ga slepati do kuce.
Da li je neko imao slican problem
Hvala
 
Član
ima Druze goriva nije gorivo u pitanju, znaci posjedujem golfa vec 5 godina nisam imao nikakvih problema do sada redovno radim servise i zamjenu ulja nikad mi se nije upaljivala nijedna kontrolna lampica i prije neki dan putovao sam i zatrza i ugasi se majstor je prikacio dijagnostiku nesta je tu radio i upalio ga i poslije toga sam presao oko 30 kilometara i bez kakvog upozorenja opet se ugasi i nece upali
 
Ti si lud... greske se ne brisu dok se ne otkloni kvar,e onda se provjeri do cega je bilo,bez kodova greski ti ni vidoviti Milan nemoze rec sta je bilo,prvo vrati se tom "Majstoru" I malo mu j... mamicu e onda nek ti rekne koje su greske bile I vozi u nekog tko zna sta radi,a ne brise greske prije rjesenja problema
 
Član
Ti si lud... greske se ne brisu dok se ne otkloni kvar,e onda se provjeri do cega je bilo,bez kodova greski ti ni vidoviti Milan nemoze rec sta je bilo,prvo vrati se tom "Majstoru" I malo mu j... mamicu e onda nek ti rekne koje su greske bile I vozi u nekog tko zna sta radi,a ne brise greske prije rjesenja problema
e jbg sada˝˝ sta je pisac htjeo da kaze˝˝
 
Poslednja izmena:
Član
Sličan problem imao,otkazala pumpa goriva i dvije dizne,verglaj po 15 sekundi i trebalo bih da sastavi
 
Top