Golf5

Golf5

Član
Problem je :neradi ventilator za grijanje ni jedna brzina nece uocio sam kada ga startam da nesto skljocne ali nece pokrene
da li je neko imao isti slucaj ili slican
hvala.
 
Član
Izvadi ga van,vrlo jedbostavno se vadi.i instrumentom na kablu provjeri ima li napona.ako je nekad bio bucan moguce da je zaribao,onda ga treba razraditi.ja sam jedan tako na saabu.malo ga zaprskao wd40 i tjt.
A moguce da je stradao.
 
Član
skini djek sa njega provjeri jel dolazi + i - ako dolazi on je ako ne skini dzek sa reostata i premosti 2 ulaza i izsaltaj brzine ako nece opet provjeri kablove i prekidac ali prije svega pogledaj osigurace iii za kraj imo sam problema na peticama i avdijima :)P) da zice unutar ventilatora se prelome
 
Član
problem je bio: odnekud je uletila u motoric hemijska olovka i napravila haos na motoricu potrgala ovaj propeler plasticni http://i65.tinypic.com/30tth0p.png,zamijenio sam motoric drugi medjutim negdje je nesto zaglavilo i neradi mi klapne dzaba sto prebacujem grijanje da duva na sajbnu dole ka nogama ili unutar u kabinu da grije nista nece motoric puse(rade mu sve brzine) ali veoma lose duva topao ili hladan zrak,e da li neko zna sta treba uraditi
 
Član
pa ja mislim da je negdje zapelo nesto i ne da preklopis klapnu.mozda je ostalo na pola i puse na vise strana od jednom pa se cini da je slabo.eh kako ocistiti nemam neku ideju
 
Član
Probaj najprije spojiti vcds i pokreni, tj vidi mozes li odraditi kalibraciju. Vjerovatno je blokirala klapna
 
Top