golf4 tdi 74kv nece preko 4000 obrtaja

golf4 tdi 74kv nece preko 4000 obrtaja

Joooj koliko kvalitetnih odgovora, evo i od mene jedan:lol::lol: Ubaci ba dizela je'an sest i vrti ga do 10 iljada, nece mu biti nista:lol::lol:
 
Član
vladica85 je napisao(la):
NeverMind je napisao(la):
a jerane sto nebi mogao preko 4 kad treba preko 4 da ide po fabrici onda treba i kod njega tako da je nije pitanje trebali mu ili ne :icon_mad:

Prvo se informisi prije nego iznese "fabricke tvrdnje ",evo na ovom linku finu procitaj gdje maksimalna snaga dostupna( a to je 4000 obrt.) znaci sve preko toga je sviranje ku*cu za male pare, a dodaj na to sve kolko su te cetvorke stotine hiljada kilometara presle i ko zna u kakvom su stanju ti motori,turbine itd...

http://www.auto-types.com/volkswagen-golf-19-tdi-100pk-pacific-5-doors-hatchback-5-speed-manual-40342.html

ma nisi me skontao samo govorim da nije rijesenje reci sta ce ti preko 4 hiljade kada bi auto po fabrici trebalo da moze kucati u blokadu , sve mimo toga meni nije ispravno auto :123:
 
ja trkaca i bakraca braco moja mila... uzme se stedljivi motor TDI koji je za normalne voznje i svakodnevnu upotrebu a neko se napravi pametan i pita sto nemoze u blokadu... jbt ako ti auto normalno radi i normalno ide sta se zamaras time... ako hoces trkace auto uzmi golf 4 GTI i deri u blokadu... zamislite kako ova tema izgleda sa strane kad neko cita temu o Golf 4 TDI i kucanjem u blokadu haha :lol::lol:
 
prva stvar, gti cetvorka ima blokadu u leru na 4000 RPM
a izgleda da je tako na svim cvrkama,, namjesteno fabricki da
nesto cuva :lol: cipom ta blokada nestaje,,, ;)
druga stvar tdi preko 4200rpm nema efektivne vuce i kraj price,,
ko misli suprotno grdno se vara,, 1500 vec pocinje sa jakim impulsom,.,
sto je na benzincima skoro uduplano obrtajima,, 7,7,5,8k rpm
nadji dobrog majstora , ne vozaj tako auto,, drugu se desilo da pali safe mode,,
pa mu je nakon mjesec dana takve voznje,, sasulo citav motor,,
rjesavaj cim prije nemoj se igrati sa tim,,
 
problem rijesen -nije bio uzubcen

simptomi desavanja
-prijavljivo sanzor bregaste iako je nov
-obrtaje nije mogao u leru na 4000--sad ide preko toga
-kad prenoci ujutro palio ga 100 puta upali i odma se ugasi dok se nekad nesmiluje pa upali
-trzne u voznj izmedj2000do3000
i jos neki sitnica kad ga je majstor uzubcio drugo vozilo kao da nije dizel
 

MTR

Član
e sad ga natjeraj od Zvornika do Vlasenice po onim krivinama sve drugom i trecom preko 4000 obrtaja dok ne izdahne , treba to malo propuhat :D
 
e sad ga natjeraj od Zvornika do Vlasenice po onim krivinama sve drugom i trecom preko 4000 obrtaja dok ne izdahne , treba to malo propuhat


drug nisam prico o voznji na na 4000 obrtaja vec kod mene nije htio u mjestu kad dam gas skala doc do 4000 a u voznji ni 3000
 
Top