Golf VI 2.0 TDI (140ks)

Golf VI 2.0 TDI (140ks)

Početnik
Predobar golf stvarno.Daj nam jos slika i unutrasnjosti.Nekako mi opasno djeluje sa celicarama jos da im je et promijenit uhhh.Predobar golf. :cool:
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
Predobar golf stvarno.Daj nam jos slika i unutrasnjosti.Nekako mi opasno djeluje sa celicarama jos da im je et promijenit uhhh.Predobar golf. :cool:

hvala ti puno. slike unutrasnjsti ce biti za 2-3 dana. ne mogu sad da ih prebacim na kompjuter. opasna je i ovako, nije losa. mada je meni bitnije kako ona ide :D
 
Član
Svaka cast drug moj, golf ti je beton a da dobro ide to sam uocio jednom prilikom u prolazu ! Sretno...
 
Član
simanic je napisao(la):
Svaka cast drug moj, golf ti je beton a da dobro ide to sam uocio jednom prilikom u prolazu ! Sretno...

hvala drug moj :D

ma ona leti, nesto je poludila, imam osjecaj da mi bolje sad ide, nego onda. iskreno :D
 
Član
Dobra sestica,samo ak budes u prilici kakve fine felgice i vjeruj da ti ne treba nista vise,lijep je sam po sebi :)))
 
Član
PoLo9n3 je napisao(la):
Dobra sestica,samo ak budes u prilici kakve fine felgice i vjeruj da ti ne treba nista vise,lijep je sam po sebi :)))

hvala ti :)

ma eto ne zurim nesto sa felgama. vidjet cemo, zatamnio bi je jedno 15-20% samo da stakla dobiju boju. nista specijalno :D
 
Član
FeleG6 je napisao(la):
PoLo9n3 je napisao(la):
Dobra sestica,samo ak budes u prilici kakve fine felgice i vjeruj da ti ne treba nista vise,lijep je sam po sebi :)))

hvala ti :)

ma eto ne zurim nesto sa felgama. vidjet cemo, zatamnio bi je jedno 15-20% samo da stakla dobiju boju. nista specijalno :D

ma doduse sad ce zima,mozes to ostaviti i za sljedece ljeto :)))
 
Član
PoLo9n3 je napisao(la):
FeleG6 je napisao(la):
PoLo9n3 je napisao(la):
Dobra sestica,samo ak budes u prilici kakve fine felgice i vjeruj da ti ne treba nista vise,lijep je sam po sebi :)))

hvala ti :)

ma eto ne zurim nesto sa felgama. vidjet cemo, zatamnio bi je jedno 15-20% samo da stakla dobiju boju. nista specijalno :D

ma doduse sad ce zima,mozes to ostaviti i za sljedece ljeto :)))

do sljedeceg ljeta ako se ne proda, felge su sigurne :D
 
Član
ne vidi se nista drug
edit tek sam sad vidio da si ubacio na prvu stranicu... ista oprema kao kod mene... to ti je trendline 100% da znas ;) inace extra boja dvoumio sam se izmedju ove sive i crvene kad sam kupovao auto, pa ipak uzeh crvenu... pozdrav i da te dobro slusa abd ;)
 
Član
dado307 je napisao(la):
ne vidi se nista drug
edit tek sam sad vidio da si ubacio na prvu stranicu... ista oprema kao kod mene... to ti je trendline 100% da znas ;) inace extra boja dvoumio sam se izmedju ove sive i crvene kad sam kupovao auto, pa ipak uzeh crvenu... pozdrav i da te dobro slusa abd ;)

hvala drug :)

i tvoja grmi, juce sam ti vidio na grbavici kod shoppinga, ja sa colpom bio u pezou, kad ti prolazis. kaze colpa to ti je onaj sto ti je tamo komentarisao.

pozdrav
 
Top