Golf V

Golf V

Član
Schumi ne bacaj sihre :D
20101217-xx29u613t5dma1tpwi4rsheuaj.jpg

evo ovako nesto, s tim da ima i lakirana varijanta, dakle high gloss, bilo je milion ovih artikala na ebay-u po par eura, ja sad da me ubijete nijedan ne mogu da nadjem... ako ko naleti na sta nek posalje link
 
Član
Znak idi u mat ili prvo odradi donji dio pa vidi ja mislim da će ti se samo reći....

Što se tiče nastavaka za škodu fin izbor ;) ak ti treba etka kod za 1,9 motor javi, imaš dvije vrste 2.0 i 1.9 motore razlika je u 5mm

A gti branik je ljepši nego obični
 
Bit ce previse ako nazad uklonis znak, sto limpi kaze , crni stavi ;)

ili kad odradis zadnji branik i zavrsne izduvne cijevi prmijetit ces bolje da li je sa ili bez znaka bolje ukidanje znaka nazad nek ti bude zadnje ;)
 
Član
nazad necu znak ukidat to je 100% sigurno... uzecu crni pa malo profurat..aServis znam, ja uzimam onaj od 50mm
 
Član
ma bice getaca perfekcija, spremicu taman ove neke manje detalje za proljeca i felge, tad ce to bit ukupan dojam, posebno me interesuje ovaj branik kako ce sjest, s obzirom da mi je boja tamnija plus lakirani elementi.. ko ce docekat petak :D
 
Član
vjeruj da sam i ja nestrpljiv da vidim kako ce to sve ispasti, do sad je petica bila pojam na cesti,drago mi bilo svaki put kad se sretnemo,sada ce to biti jos puno bolje;);)
 
Član
sutra se branik montira..nazalost, desila se jedna mala problematicna sitnica :D branik je stigao bez one male plastikice na prostoru za slep, dakle nevjerovatno, tako da su to morali ponove porucit, pa cu to samo dopunit kad stigne :) nastavci nekad u cet ili kad vec
 
Član
a znas koja je cijena moje nervoze sto sam otisao u ovlasteni, platio, i nisam dobio ono sto sam htio, vec moram vozit poluproizvod do petka? neprocjenjivo :)
 
Top