Golf V

Golf V

Član
RE: Golf V-UPDEJT

svaka cast buraz,petica je nema dalje,,,opet da kazem,bit ce jos puno bolja kad odradis to sto si zamislio,,ono ja idem s faksa pa te sretnem na magistrali,ali jednom cemo se dogovorit,maksuz da dodjem u zenicu,da sjednemo na pice,da se upoznamo i tako to;)
 
Član
RE: Golf V-UPDEJT

prednji lip imam vec on je 720 km, zadnji branik 1080, aha ovlasteni vw s tim da me ljudi znaju i drukcije cijene.. armine nikakav problem samo javni..
 
Član
RE: Golf V-UPDEJT

obavezno, a znajuci sebe mozda i prije narucim i zavrsim sve to :D uglavnom bicete obavjesteni..
 

IGY

Član
RE: Golf V-UPDEJT

hajd zavrsi to, pa da pucamo jedan veliki photo shuting na proljece :cool:
 

IGY

Član
RE: Golf V-UPDEJT

od kad se maltretiramo da slika, sad konacno imam i aparat kako treba, budu slike kako treba nadam se :D
 
Član
RE: Golf V-UPDEJT

pragovi se narucuju u srijedu, takodje sam rekao da skinu retrovizore sa neke petice na lageru i ofarbaju, pa ce me to cekat spremno za kojih 10ak dana, ugradnja za koje 2 sedmice...
 
Član
desio se mali problem, gospoda koja radi u ovlastenom servisu AC Skoljic mi je rekla sljedece: GTI pragovi ne postoje.... posto nisam bio zeljan svadje ni prepiranja, vjerovatno cu ici preko Catte i Nipexa u tuzli, gore ofarbat i postavit... posto su mi u Quattru u sarajevu htjeli uzet 250maraka za farbanje j*ene maske bez znaka :D
 
Član
Nemas srece bratko moj...Nema veze..Idemo u Tuzlu :D

Ova gospodja ocigledno voza fijata , pa nepostoji vw za nju :p
 
Član
kako je krenulo ja cu sebi stopke narucit, j*o prag ne primjeti se u odnosu na stopke... njega cu na ljeto.. vjerovatno sljed. sedmice narucujem stopke
 
Top