Golf V u Golf II perfekcija!!!

Golf V u Golf II perfekcija!!!

Legend
hhaha ma sta da kazem.. od ovog nema dalje, bar ja nisam vidio,a pregledao sam tih golfova mali milion..
 
Član
aaaaaaaaa :icon_eek: su mi ispale,a sline do poda,fakat ko iz naucno-fantasticnog filma......imaj jedan lik iz doboja koji je govorio da na ljeto misli ubacivati u svog golfa unutrasnjost od V,nisam mu vjeraovao do sad....:icon_eek: fakat moze.....
kad sam prodao golfa i presao na forda rekao sam golf nikad vise.......zbog ovog bi golfa mogao opet zavoliti:D....
bas me zanima kakva je udobnost na ovom golfu:icon_twisted:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
hhaha ma sta da kazem.. od ovog nema dalje, bar ja nisam vidio,a pregledao sam tih golfova mali milion..

vala bas,i za mene je ovo najjaca duja,dovedena do perfekcije. Nasi ljudi se muce oko ukrajanja table od trice,a lik od petice uvalio,i prejebeno izgleda
 
Član
Ovo svako moze uraditi ko ima pare.. On dok je prikupio motor i ovu unutrasnjost potrosio je kesa ko ja sto za 2 godine radim.. mozda i vise
Ligin je projekat po meni isti u neku ruku samo sto je drugi motor i druga unutrasnjost.. sve u svemu Golf je pravo dobar, sto kaze ljuboje ni sanjat nemozes ovako nesto :)
 
Član
Svaka mu cast za ovo sto je uradio sve na svom mjestu a unutrasnjost mi se posebno svidja :cool::icon_biggrin::cool:
 
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:

svaka mu cast gdje ce ti bit zao cijele petice gledaj ba kako to dvici sve odlicno pristaje :cool::cool::cool::cool:
 
Član
Respekt veliki za trud i želju da ovako nešto odradi,i tu sva moja hvala prestaje ostali komentari nisu tipa hvale i pošto na forumu ima dežurni spamera ne želim da tema od u k, ostaću samo na ovome.
 
Član
Te jeboo orah...Lik je luuud al pozitivno...treba imati muda pa uraditi neš ovako....stvarno je extraaa....najjači golf ikada viđen
 
gledam sta je covjek ugradio sve u dvicu i stvarno mu se divim,
ovo je najbolja dvica sto sam ja vidio, bar na slikama.
unutrasnjost je san snova, jedna zamjerka je prednja karambolka
nije dobro prisla masci na suvozacevom dijelu
 
Top