Golf V TDI / GTI

Golf V TDI / GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend





Fotke prije prepravki na GTI

..............................................................



























 

IGY

Član
klasican GTI
nista spec na njemu nije uradzeno
u biti je preljep i nemam zamjerke ali u podforum o profesionalnim oreradama hmm...
 
Legend
IGY je napisao(la):
klasican GTI
nista spec na njemu nije uradzeno
u biti je preljep i nemam zamjerke ali u podforum o profesionalnim oreradama hmm...

Kako nije, ovo je bio obicni TDI Golf. Mozda sam trebao naci i fotku kako je prije izgledao. Znaci bio je stock golf kao i svaki drugi. Prepraviti ga na GTI, u BIH, i da nema viska nekih detalja, definitivno zasluzuje da bude i u boljoj rubrici od ove, ali nismo slicnu jos izmislili :D
 
Član
svaka cast za auto ko god ga je radio, svidja mi se pravo.... cini mi se da sam ga par puta vidio u gradu.... :) :)
 
Član
Ma jedina mana mu je sto je Golf :p Ma auto je stravno extra odradjeno i definitivno zasluzuje u ovaj podforum. Svaka cast, extra odradjeno.
 
Legend
Amer-GTC je napisao(la):
Ma jedina mana mu je sto je Golf :p Ma auto je stravno extra odradjeno i definitivno zasluzuje u ovaj podforum. Svaka cast, extra odradjeno.

Trebamo dogovorit sesion za Astru, mislim ukoliko te zaima nesto slicno.
 
Član
Amer-GTC je napisao(la):
Ma jedina mana mu je sto je Golf :p  Ma auto je stravno extra odradjeno i definitivno zasluzuje u ovaj podforum. Svaka cast, extra odradjeno.

To ti imas nesto protiv golfa. :icon_twisted:

Kaku ti kalaju vozas .:D


Ma golf ja mraaaaak... Catto sve najbolje i puno predjenih kilometara!!:)!
 
to ja hocu isto da radim s svojim golfom samo ja necu klasicnog GTI-a bit ce samo prednja maska a felge zadnji spojler i ostalo po mom ukusu...nego kako si uspio nabavit ovu malu tablicu za naprijed...?

i da respect CATTO odlicno uradjen posao
 
Član
extra odradjen golf
fale jos xenoni u stopovima i bice kompletan :)
mislim da nema ljepse petice u bih,svakako ako ima edition 30 onda je to to,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top