Golf V s.n

Golf V s.n

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
55d67ec8.jpg


58cd083c.jpg


c9d68ea1.jpg
 
Član
ma obrve su privremeno na ovim farovima,ima on dey line crne farove samo cekaju proljece radi dioda ja skino da ne mrznu
 
Član
jeste 37%,meni su tako rekli ja trazi ono 30 kaze to ti je to BLAGO se zove i to je 37 %...

mogu li ovdje na forumu vidjeti distancerre 20mm ili 25....da nema neko
 
Član
pogledaj u oglasima na dnu staranice............koliko te izaslo tamnjenje i kada si radio jer oni zimi imaju nekakv popust
 
Član
felge sam maksuz uzeo ove je imao sam na audiju 18 cola auto postane konzerva nakon pola godine vjeruj mi,ne znam kako da vozis polako i sl...

meni to jaran radi uzeo mi je 250 ljetos,ne radi kod lumara al je folija top,znaci nema greske
 
Član
Po meni bi moga staviti 17-ke, nisu velike, a mogu posluziti:D za nase uslove....
Sta jos imas u planu....
 
Član
super auto boja najbolja :D pogledaj moju temu sta sam ja sve odradio.. Odakle si, sarajevo? Sljedece bi trebao da uzmes kakve opruge bar -3 centa da spustis jer je previsok.. Inace j*aju ove slike i postavljanje :D koji je motor? u mene su 17ke 45 profil -3 centa spusten, i da ti kazem zao mi je sto nisam stavio 18... ali sta je tu je :) prije svega farbaj steke i lajsne u boju auta, to je neka osnova prije svega.. pozz
 
Član
iz sarajeva sam,imam neke amortizere kao ponudu al jarane ja zivim u buca potoku put je karina pa me strah,lajsne svakako al polako nemogu vise da podnesem sve dade u auto sto zaradim
 
Član
extra golf,prelijep,svaka ti cast,samo tako,samo jos da su mu lajsne u boji auta,to je jedino sto bi ja licno mijenjao na ovom autu,ostalo sve sami vrh,,;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top