Golf V navigacija

Golf V navigacija

Član
Trebale bi raditi ako je u paketu kvalitetan canbus decoder, neki ne rade ako nemas 12 tipki na volanu (golf 5 ih nema), ali nije skup ni posebno za uzeti taj "modul" da ga tako nazovem. U svakom slucaju pitaj pridavaca prije nego narucis
 
Član
http://www.china-rns.com/search.php?searchid=6616492

peny ! mozda da pogledas ovdije , znam da je na stranom , ali po koji savijet nije od viska , jer su njih dosta imali losa iskustva sa China (RNS) navigacijama , ugradi i sve ok a ujutro hoce upaliti a baterija prazna i jos drugih kojekakvih problema ! dakle dobre informacije nikad od viska !;)
 
Član
Sto se tice kineskih multimedija, bolje su od originalnih barem 3 puta. A sto se tice CANBUS dekodera, svaki ali svaki ce ti pravit problem ako nije noviji gateway (za Passat 6 to je od 2008, mislim da je i kod Golfa). Milion problema imaju upravo zato sto jebe CANBUS gateway zato je najbolje uzeti na otpadu noviji gateway i to je to, mada nisu uopce jeftiniji jer je velika potraznja za njima bas zbog ovoga.
 
Član
"Sto se tice kineskih multimedija, bolje su od originalnih barem 3 puta ", malo si mozda preterao;) , ali ako je tvoje osobno misljenje i to je za akceptirati !! mada ove danasnje multimedije orginal su daleko iznad kineskih (to je moje osobno misljenje , nemora biti tocno !);)
 
Član
Naravno ove sadasnje. Ali porediti npr RCD510 iz 2005. godine i danasnju kinesku koja nudi milion mogucnosti.... Poredio sam vezano za vozilu iz teme...
 
Član
Naravno ove sadasnje. Ali porediti npr RCD510 iz 2005. godine i danasnju kinesku koja nudi milion mogucnosti.... Poredio sam vezano za vozilu iz teme...

Je i to stima,ali ima i za to lijeka ; RNS 510 - Inoffizielle Firmware xxxx by josi , ali dansnje trziste ima druge zahtijeve (kvaltetea je na zadnjem mijestu vazna je kvaniteta , kilometar opcija mada u saobracaju t.j. na cesti i nisu vazne tolike opcije , glazba , vijesti i navigacija (bez speedcam jer na zapadu je i tako to zabranjeno ;))
 
Top